بتن کن شارژی

دریل بتن کن شارژی جایگزین بتن کن‌های برقی در محیط‌هایی است که کاربر دسترسی مستقیم به برق ندارد. هنگام خرید بتن کن شارژی باید به قدرت موتور، کیفیت باتری، طراحی بدنه، امکانات جانبی و برند دستگاه توجهی ویژه کرد. بتن کن‌های شارژی رونیکس محصولی پرفروش و کاربردی است.

راهنمای خرید بتن کن شارژی

بتن کن شارژی

بتن کن شارژی ابزاری پرقدرت است که برای سوراخکاری انواع فلز، چوب و بتن مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما هنگام خرید یک بتن کن شارژی باید به چه مواردی توجه کرد؟ اولویت با باتری است یا موتور؟ در ادامه این مقاله به این سوال پاسخ می‌دهیم.

موتور، گیربکس و خاصیت چکشی

بتن کن شارژی باید قدرت تخریب بالایی داشته باشد. این قدرت از موتور دستگاه نشات می‌گیرد. علاوه بر این، بتن کن باید برای افزایش قدرت تخریب و سوراخکاری، مجهز به خاصیت چکشی باشد. دو عاملی که در بتن کن‌های شارژی رونیکس تعبیه شده است.
به عنوان مثال بتن کن شارژی رونیکس مدل 8910 رونیکس از یک موتور براشلس 20 ولت بهره می‌برد. این موتور قادر است سرعتی معادل 1400 دور در دقیقه را تولید کند. علاوه بر آن، بتن کن شارژی 8910 رونیکس مجهز به خاصیت چکشی است. همچنین گیربکس صنعتی این بتن‌کن، برای افزایش سرعت انتقال حرارت و افزایش استحکام و در عین حال، حفظ وزن سبک دستگاه، دارای پوسته‌ا‌ی از جنس آلومینیوم دایکاست‌ است.
قدرت ضربات این بتن کن 2.2 ژول است.

باتری، قلب تپنده ابزار شارژی

باتری ابزار شارژی باید توان و دوام بالایی داشته باشد تا محصول با یک بار شارژ به میزان نیاز کاربر، روشن بماند. رونیکس همواره در ابزار شارژی خود از باتری‌های قدرتمند استفاده کرده‌است.
مثلا در بتن کن شارژی 8910K از یک باتری 20 ولت 4 آمپر استفاده شده است. این باتری لیتیوم – یونی در تمام محصولات سری 89 رونیکس قابلیت استفاده دارد

طراحی بدنه و وزن دستگاه

بتن کن شارژی باید در عین قدرت، طراحی ارگونومیک و وزن کمی داشته باشد. این مشخصه باعث می‌شود کاربر بتواند مدت زمان طولانی و بی‌وقفه با دستگاه کار کند.
بتن کن های شارژی رونیکس همگی بر اساس نیاز و راحتی کاربر طراحی شده‌اند. دسته‌های ضدلغزش و تعریق، بدنه باکیفیت و خاصیت ضد آب از ویژگی‌های محصولات رونیکس است.

رونیکس، انتخابی مطمئن

اگر می‌خواهید یک بتن کن شارژی قابل اعتماد و کاربردی بخرید، پیشنهاد ما بتن کن شارژی رونیکس است. این ابزار کیفیت ساخت بالایی داشته و همچنین از خدمات پس از فروش منحصر به فردی برخوردار است.

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع بتن کن شارژی، قیمت بتن کن شارژی و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.