tape-measures

متر دستی

متر دستی ابزاری است که در هر جعبه‌ابزاری پیدا می‌شود. ممکن است در ظاهر متر دستی ابزاری ساده به نظر برسد، اما هنگام خرید متر دستی باید به موارد متعددی توجه کرد.
برای خرید بهترین مارک متر دستی باید به ظرفیت متر دستی، جنس بدنه، حالت فنری، چاپ دو طرفه، جنس روکش و سیستم قفل‌کن توجهی ویژه کرد.
رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین برند ابزار ایران مترهای دستی متنوعی را ساخته و وارد بازار کرده‌است.

راهنمای خرید متر دستی

tape-measures
متر دستی
متر دستی ابزار پرمصرفی است. اگر در حرفه نجاری، تاسیسات یا مشاغل مرتبط فعالیت دارید، حتما ضرورت استفاده از متر دستی را درک کرده‌اید. شاید در ظاهر ابزار دستی، ساده به نظر برسد اما در واقعیت اینطور نیست.
مترهای صنعتی و نیمه صنعتی عموما برای کارهای فنی خانه هم مورد استفاده قرار می‌گیرد و در هر جعبه ابزاری پیدا می‌شوند. اما معیار خرید این محصول چیست؟
 
جنس بدنه و متر

متر دستی از جمله ابزاری است که به صورت طولانی مدت و روزانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. به همین خاطر این محصول باید دارای بدنه‌ای مقاوم و کاربردی باشد.
به عنوان مثال بدنه متر دستی رونیکس با کدآیتم RH-9017 از جنس ABS ضد ضربه با روکش Soft Finish است که موجب کاربری آسان و مقاومت در برابر ضربه می‌شود.
همچنین تیغه متر باید جنس باکیفیت و مقاومی داشته باشد. متر 10 متری روکش‌دار رونیکس مدل RH-9017 دارای پوشش نایلون روی تیغه برای افزایش مقاومت آن در شرایط مختلف است.
مترهای صنعتی هم بدنه‌ای مقاوم‌دارند. به عنوان مثال متر 10 متری روکش‌دار رونیکس مدل RH-9019 دارای تیغه از جنس کربن استیل مقاوم و فنر مستحکم برای استفاده‌های مداوم و طولانی است.

 
رونیکس برند مطمئن

رونیکس به عنوان رهبر بازار ابزار ایران ابزار دستی متنوعی را ساخته و روانه بازار کرده‌است. متر دستی از جمله تولیدات رونیکس است که در کدآیتم‌های متفاوتی ساخته شده تا نیاز کاربر را برطرف کند.
ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع متر دستی و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.