long-nose-pliers

دم باریک رونیکس

انبر دم باریک ابزاری شبیه به انبردست است، با این تفاوت که زبانه‌های آن نسبت به انبر‌دست بلند‌تر و باریک‌تر است. از دم باریک می‌توان برای نگه‌داشتن، خم کردن و بریدن سیم و کابل استفاده کرد و کاربرد آن در برق‌کشی، جواهرسازی و مهندسی شبکه است. این ابزار در انواع دم باریک سرکج، دم خم، دم گرد و سوزنی، دم باریک الکترونیکی و دم باریک صنعتی در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شود.
اگر به دنبال خرید دم باریک هستید، رونیکس را انتخاب کنید. رونیکس به عنوان بزرگترین برند بازار ابزار ایران، تولیدکننده بهترین دم باریک در انواع مختلف آن است. دم باریک رونیکس در انواع و سایزهای مختلف به بازار عرضه شده و از بهترین آلیاژ سخت‌کاری‌شده با فک‌های مقاوم ساخته‌شده است.

راهنمای خرید دم باریک

long-nose-pliers

دم باریک

دم باریک ابزاری شبیه به انبر دست اما با فک‌های باریک‌تر است. این ابزار در نگه داشتن، خم کردن و بریدن سیم و کابل در صنایع مختلف کاربرد دارد. دم باریک‌ها انواع مختلفی دارند و در اندازه‌های متنوعی تولید می‌شوند. دم باریک الکترونیکی، دم باریک سرکج، دم باریک صنعتی تنها بخش کوچکی از انواع این ابزار است. به دلیل تنوع و کاربردهای بسیار زیاد دم باریک‌ها، برندهای زیادی دست به تولید و عرضه آن زده‌اند؛ برند بین‌المللی رونیکس هم از این قاعده مستثنی نیست.
رونیکس تولیدکننده انواع دم باریک الکترونیکی، صنعتی، سرکج و... است. با وجود دم باریک رونیکس، مخاطبان این شرکت دیگر هیچ نگرانی از نگه داشتن و خم کردن نازک‌ترین سیم‌ها ندارند. با تعدد برندهای تولیدکننده دم باریک، شاید شما در زمان خرید دچار مشکل شوید. در هنگام خرید دم باریک به مواد اولیه، کیفیت ساخت، سایز و برند تولیدکننده آن توجهی ویژه کنید.

بدنه سرسخت و فک‌های مقاوم

نگه داشتن، خم کردن و بریدن سیم و کابل‌های نرم و سخت به ابزاری نیاز دارد که در اثر فشارهای زیاد، خم یا شکسته نشود. به همین دلیل دم باریک باید بدنه بسیار مقاوم و فک‌های قدرتمندی داشته باشند. دم‌باریک‌های رونیکس ساخته‌شده از مواد اولیه باکیفیت است. بدنه این ابزار از جنس بهترین فولاد فورج ساخته شده است. همچنین فک‌های ماشین‌کاری شده، بلند و عاج دار این ابزار، قدرت گیرایی ایمن را بهبود می‌بخشد.
یکی دیگر از نکاتی که در زمان کار با ابزار دستی اهمیت دارد، ارگونومیک بودن آن‌ها است. این ویژگی به خصوص در زمان کارهای بلندمدت بسیار به کار کاربر می‌آید تا بتواند بدون خستگی به کار خود ادامه دهد. دم باریک‌های رونیکس دارای دسته‌های ارگونومیک با روکش لاستیکی ضد لغزش است تا علاوه بر انتقال حداکثر انرژی با کمترین نیروی وارد شده، از خستگی دست‌ها جلوگیری کند.

رونیکس، همراه همیشگی شما

رونیکس با بررسی و شناخت نیاز بازار ابزار ایران، بیش از 2500 نوع ابزار را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده است. دم باریک‌های رونیکس از جمله ابزار دستی باکیفیت این برند است که در اندازه‌های مختلف و برای انواع کاربری‌ها ساخته شده ‌است.

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره بهترین برند تولیدکننده انواع دم باریک، خرید دم باریک و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.