ابزار شارژی

ابزار شارژی جایگزین ابزار برقی در مکان‌هایی است که دسترسی مستقیم به برق وجود ندارد. هنگام خرید ابزار شارژی باید به قدرت و دوام باتری، کیفیت ساخت و توان موتور، طراحی محصول و همچنین برند آن توجهی ویژه داشت.
رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده ابزار ایران، با شناخت نیاز مشتری و بازار، ابزار شارژی متنوعی را ساخته و روانه بازار کرده‌است. ابزاری باکیفیت ساخت و تنوع بالا که تمام نیاز کاربران را برطرف می‌کند. 
ابزار شارژی ساخت رونیکس هم در محیط‌های صنعتی و کارگاهی کاربرد دارد و هم در محیط‌های خانگی.

دریل شارژی

اگر به دنبال خرید بهترین مارک دریل شارژی هستید؛ رونیکس انتخاب هوشمندانه‌ای است. باطری با دوام، موتور قدرتمند و کم‌صدا و کیفیت ساخت بالا از ویژگی‌های دریل‌های شارژی رونیکس است.
رونیکس با عرضه چندین مدل دریل پیچ گوشتی‌ شارژی، هم در بازار داخلی و هم در بازار بین‌المللی، کیفیتی در سطح سوپربرندهای جهانی به مشتریان ارائه می‌دهد.

دریل شارژی رونیکس

فرز شارژی

اگر کاربر دسترسی مستقیم به برق نداشته باشد، انتخاب فرز شارژی گزینه مناسبی است. هنگام خرید فرز شارژی باید توجهی ویژه به کیفیت باتری و دوام آن داشت. در گام بعدی قدرت موتور، طراحی و برند سازنده از پارامترهای مهم انتخاب فرز شارژی است.

فرز شارژی رونیکس

پیچ گوشتی شارژی

پیچ گوشتی شارژی ابزاری است که در خانه‌ها، کارگاه‌های صنعتی و نیمه صنعتی کاربرد دارد. این ابزار جایگزین پیچ گوشتی‌های دستی و برقی در مکان‌هایی است که دسترسی مستقیم به برق وجود ندارد.

پیچ گوشتی شارژی رونیکس

بکس شارژی

بکس شارژی رونیکس ابزاری کاربردی برای باز و بسته کردن انواع پیچ‌ها و مهره‌ها است. محصولی با باتری بادوام و موتوری قدرتمند. این محصول رونیکس جایگزین آچار بکس بادی و شارژی برای مکان‌هایی است که دسترسی مستقیم به برق وجود ندارد.

بکس شارژی رونیکس

 اره شارژی

اره‌های شارژی رونیکس از جمله اره زنجیری شارژی، اره عمودبر شارژی، اره گردبر شارژی و اره افقی بر شارژی ابزاری کاربردی است. این محصولات با باتری مقاوم، طراحی ارگونومیک، کیفیت ساخت بالا و موتور قوی تمام نیاز کاربران را برطرف می‌کند.

اره شارژی رونیکس

بتن کن شارژی

بتن کن شارژی ابزاری برای سوراخ کردن بتن، چوب، سنگ و فلز است. ابزاری که باید علاوه بر کیفیت باتری، قدرت چکشی و چرخشی بالایی داشته باشد. در هنگام خرید بتن کن شارژی باید به قدرت موتور، توان گیربکس و طراحی آن توجهی ویژه داشت.

بتن کن شارژی رونیکس

بلوور شارژی

بلوور شارژی ابزاری برای تمیزکاری محیط‌های کارگاهی، ماشین، خانه، باغ و باغچه است. ابزاری که در دو حالت دمنده و مکنده کارایی دارد. بلوورهای شارژی رونیکس با باتری بادام، موتور پرقدرت و طراحی ارگونومیک انتخاب مناسبی برای کاربر است.

بلوور شارژی رونیکس

شمشاد زن شارژی

شمشاد زن شارزی ابزاری است که هر باغدار و کشاورزی به آن نیاز دارد. حمل و نقل آسان، طراحی جمع و جور و کاربری آسان از ویژگی‌های یک شمشاد زن شارژی مناسب. شمشاد زن‌های رونیکس با کیفیت ساخت و باتری بادوام گزینه مناسبی برای خریدار است.

شمشاد زن شارژی رونیکس

دستگاه پولیش شارژی

پولیش شارژی ابزاری برای رنگ زدایی، پولیش‌کاری و براق کردن سطوح مختلف است. پولیش شارژی رونیکس با موتور پرقدرت، باتری بادوام و طراحی ارگونومیک انتخابی مطمئنی برای اهل فن است.

دستگاه پولیش شارژی رونیکس

جارو شارژی

جارو شارژی محصولی جمع‌وجور و پراستفاده برای تمیزکاری منازل، کارگاه‌های کوچک و بزرگ، اتومبیل و ... است. هنگام خرید جارو شارژی باید به کیفیت باتری، قدرت موتور، خاصیت مکندگی و دمندگی و برند محصول توجهی ویژه داشت.

جارو شارژی رونیکس

حاشیه زن شارژی

حاشیه زن شارژی ابزاری قابل حمل، کاربردی و محبوب برای مرتب کردن باغ و باغچه است. از حاشیه زن شارژی برای هرس گیاهان و مرتب کردن چمن و شکل دهی به درختچه‌ها استفاده می‌کنند.

حاشیه زن شارژی رونیکس

کارواش شارژی

اگر ابزاری برای شست‌وشوی ماشین، حیاط و وسایل منزل نیاز دارید؛ کارواش شارژی رونیکس گزینه مناسبی است. باتری بادوام، موتور پرقدرت، طراحی ارگونومیک و وزن کم از ویژگی‌های این محصول رونیکس است.

کارواش شارژی رونیکس

باتری و شارژر ابزار

باتری و شارژر ابزار رونیکس با تکنولوژی به‌روز و کیفتی هم‌رده با سوپر برندهای جهانی تولید می‌شود. این ابزار می‌تواند تنوع گسترده ابزار شارژی رونیکس را تبدیل به انتخابی مطمئن برای مصرف‌کننده کند.
باتری و شارژر ابزار رونیکس

ویدوئو محصولات

رونیکس سرویس

رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین خاطر است که خریداران ابزارآلات شارژی و دیگر ابزار رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود ندارند.

رونیکس سرویس

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس با خبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع ابزار شارژی و قیمت ابزار شارژی و استفاده از آن نیاز دارید؛ در مجله رونیکس نوشته شده است.