ابزار جوش و برش رونیکس

وسایل جوشکاری ابزاری ضروری در فعالیت‌های صنعتی، نیمه‌صنعتی و حتی خانگی است. اگر قرار باشد دو قطعه کار فلزی، پلاستیکی و... را به هم متصل کنید، بهترین روش جوشکاری است.
جوشکاری نیاز به ابزار دارد. از مهمترین لوازم جوشکاری می‌توان به اینورتر جوشکاری، اتو لوله کشی، هوا برش، دستگاه پرس لوله پنج لایه، مانومتر جوشکاری، سرپیک جوشکاری، رکتیفایر و ... اشاره کرد.
رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده ابزار ایران، لوازم مختلف جوشکاری را به بازار عرضه کرده‌است. وسایلی با کیفیت بالا، تکنولوژی به‌روز، دوام و استقامت زیاد و طراحی ارگونومیک.

اینورتر جوشکاری

دستگاه جوش یا همان اینورتر جوشکاری اولین ابزاری است که برای فعالیت جوشکاری به آن نیاز دارید. این دستگاه که با برق کار می‌کند، انرژی لازم برای ذوب الکترود جوشکاری و اتصال قطعه کار را فراهم می‌کند.
کیفیت ساخت، طراحی و اندازه دستگاه، میزان مصرف انرژی، آمپر خروجی، مدت زمان فعالیت مداوم و برند دستگاه از مهمترین عوامل تاثیرگذار در قیمت دستگاه جوش است.

اینورترهای جوشکاری رونیکس

اتو لوله کشی

لوله کشی از حرفه‌هایی است که در آن از ابزار جوشکاری استفاده زیادی می‌شود. لوله‌کش‌ها برای اتصال لوله‌های پلاستیکی، پلی اتیلن و ... نیاز به ابزاری به نام اتو لوله کشی دارند. این وسیله برقی می‌تواند لوله‌هایی با جنس و قطر مختلف را به هم متصل کند.
کیفیت ساخت، میزان مصرف انرژی، توانایی گرمایی و برند از جمله موارد مهمی است که هنگام خرید اتو لوله کشی باید مورد توجه قرار گیرد.

اتو لوله کشی رونیکس

دسته هوا برش

استفاده از روش هوا برش سال‌ها است که در فعالیت‌های صنعتی، نیمه‌صنعتی و کارگاهی کاربرد دارد. دسته هوا برش ابزاری است که حرارت را به قطعه کار منتقل می‌کند. در این روش بعد از رسیدن قطعه کار به دمای مورد نظر، اکسیژن از سرپیک خارج شده و فلز را اکسید می‌کند.

این عمل کیفیت جوشکاری و برشکاری را بهبود می‌بخشد.

دسته هوا برش

مانومتر

از مانومتر برای اندازه‌گیری فشار گاز محبوس در یک مخزن یا کپسول استفاده می‌کنند. مانومترِ اکسیژن جوشکاری از جمله ابزاری است که یک جوشکار حرفه‌ای باید همراه خود داشته باشد.
رونیکس به عنوان رهبر بازار ابزار ایران برای تکمیل فرایند جوشکاری، مانومترهای متنوعی به بازار عرضه کرده و در اختیار مشتریان قرار داده‌است.

مانومتر رونیکس

ویدئو محصولات

لوازم و قطعات جوشکاری

رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین خاطر است که خریداران ابزار جوشکاری و دیگر محصولات رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود ندارند.

لوازم و قطعات جوشکاری

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع ابزار جوش و برش و خرید ابزار جوشکاری و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.

مجله رونیکس