pruning-shear

قیچی باغبانی

قیچی باغبانی ابزاری پرکاربرد برای هرس درختان است. قیچی باغبانی به نسبت اندازه، نوع کاربری و جنس تیغه به انواع مختلفی تقسیم می‌شود. رونیکس به عنوان برند پیشرو در بازار ابزار ایران، انواع ابزار باغبانی از جمله قیچی باغبانی را ساخته و در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده‌است.
جنس و مقاومت تیغه، طراحی بدنه و وزن محصول از عوامل تاثیرگذار در کیفیت قیچی باغبانی است.

راهنمای خرید قیچی باغبانی

pruning-shear

قیچی باغبانی

اگر صاحب باغ و باغچه هستید، به یک قیچی باغبانی نیاز پیدا می‌کنید. هنگام خرید قیچی باغبانی باید به جنس تیغه، اندازه و نوع کاربری محصول توجهی ویژه کرد.
رونیکس به عنوان متنوع‌ترین برند ابزار ایران ابزار باغبانی متنوعی را ساخته و در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده‌است. قیچی باغبانی رونیکس از ابزار کاربردی و پرفروش رونیکس است.

جنس تیغه قیچی باغبانی

جنس تیغه مهمترین ویژگی یک قیچی باغبانی خوب است. به عنوان مثال قیچی باغبانی رونیکس مدل RH-3108 تیغه‌ای مقاوم از جنس فولاد ضد زنگ و ضد خوردگی دارد و با روکش سخت‌کاری‌شده‌ تکمیل شده‌است.
این تیغه به راحتی می‌تواند شاخه‌های زائد درختان را ببر.

طراحی بدنه قیچی باغبانی

دیگر ویژگی مهم هنگام انتخاب قیچی باغبانی، طراحی بدنه و نوع کاربری محصول است. قیچی باغبانی انواع مختلفی دارد از جمله تلسکوپی، شاخه زن، شمشاد زن و ...
قیچی باغبانی رونیکس با طراحی ارگونومیک و وزن کم، مناسب برای کاربری‌های طولانی مدت است. به عنوان مثال قیچی شمشاد زن 60 سانتی متری رونیکس مدل RH-3110 با طراحی منحصربه‌فرد و ارگونومیک دسته تلسکوپی و برخورداری از جنس پلاستیک PP و TPR مقاوم، از خستگی کاربر در استفاده‌های طولانی‌مدت جلوگیری می‌کند.

رونیکس برند مطمئن

توجه به برند ابزار مهمترین پارامتر برای یک خرید خوب است. رونیکس طی سال‌های فعالیت خود توانسته ابزاری باکیفیت و مقاوم تولید کند. قیچی‌های باغبانی رونیکس تمام نیازهای کاربران را برطرف می‌کند.

ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع قیچی باغبانی، بهترین مارک قیچی باغبانی، خرید قیچی باغبانی و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.