measuring-tools

ابزارآلات دقیق و اندازه‌ گیری

برای اندازه‌گیری کمیت‌های فیزیکی و شیمیایی باید از ابزارآلات دقیق و اندازه ‌گیری استفاده کنید. دلیل نام‌گذاری این ابزارها، دقت بالای آن‌ها در نشان‌دادن مقادیر مختلف است. انواع ابزار دقیق، پارامترهای مشخصی را اندازه می‌گیرند. برای مثال، متر نواری طول را اندازه گیری می‌کند. از آنجایی که دقت بالای اندازه ‌گیری پارامترهای مختلف در صنعت اهمیت به‌سزایی دارد، باید از بهترین ابزار دقیق برای آن‌ها استفاده کرد.
رونیکس، انواع ابزار اندازه گیری و تجهیزات ابزار دقیق را مطابق با معتبرترین استانداردهای جهانی تولید کرده و به بازار ابزار ایران و جهان عرضه می‌کند. انواع تراز مانند تراز بنایی و تراز لیزری، کولیس، متر دستی، متر لیزری و ... تنها نمونه‌هایی از این مجموعه متنوع و بی‌نظیر هستند.
tape-measures

متر دستی


در هر شغلی که مشغول فعالیت باشید، حتما ضرورت استفاده از ابزاری مانند متر را می‌دانید. انواع متر دستی و متر نواری برای اندازه‌گیری طول مورد استفاده قرار می‌گیرند. معمولا متر با سایزهای 2، 3 و 5 متری برای مصارف نیمه صنعتی و خانگی و نیز متر دستی با سایزهای 10 متر تا 100 متر برای مشاغل فنی و صنعتی استفاده می‌شود. رونیکس انواع متر دستی شامل متر روکش‌دار و متر بدون روکش، متر پلاستیکی، متر نواری و ... را در سایزها و واحدهای اندازه‌گیری اینچ و سانتی‌متر وارد بازار ابزار ایران و جهان کرده تا پاسخگوی نیازهای طیف گسترده کاربران باشد.
متر دستی رونیکس

تراز بنایی (دستی)


از تراز بنایی برای ترازکردن و تشخیص ناهمواری سطوح استفاده می‌شود. برای خرید تراز بنایی حرفه‌ای باید به چند نکته توجه کنید. دقت تراز، جنس بدنه، دوام و کیفیت کپسول‌ها از مهم‌ترین پارامترهای اثرگذار بر کیفیت کار با تراز دستی هستند.
اگر به یک تراز دستی یا تزار بنایی دقیق نیاز دارید که طول عمر بالایی ‌داشته باشد و بتوانید برای منظم‌کردن دکور منزل، انجام پروژه‌های DIY و تعمیرات، انجام فعالیت‌های نجاری، زیباسازی فضا، آویزان‌کردن تابلو و ... از آن استفاده کنید، مدل‌های مختلف تراز دستی رونیکس پیشنها ما به شما است.
تراز بنایی رونیکس
spirit-levels
laser-distance-meter

متر لیزری


متر لیزری در کاربردهای خانگی، صنایع مختلف و ساختمان‌سازی برای اندازه‌گیری طول، مساحت، حجم، ارتفاع غیر مستقیم (فیثاغورث تک-دوبل-مقطعی) و ... استفاده می‌شود.
کیفیت بالا، طراحی ارگونومیک و قابلیت ذخیره‌سازی اطلاعات در مدل‌های مختلف متر لیزری رونیکس، آن را از نمونه‌های مشابه موجود در بازار ابزار متمایز می‌کند.
متر لیزری رونیکس

تراز لیزری


تراز لیزری نوعی ابزار اندازه گیری است که برای انجام فعالیت‌های عمرانی و ساختمانی جهت تراز کردن، سنجش و ایجاد شیب دلخواه یا عمودکردن سطوح مختلف از آن استفاده می‌شود. این ابزار اندازه گیری دقیق، بدون کاربرد سیم یا نخ و فقط به وسیله پرتوی لیزر، سطوح مختلف را تراز می‌کند. دقت این ابار نسبت به تراز دستی بسیار بالاتر است.
رونیکس، مدل‌های متنوع تراز لیزری مانند تراز لیزری سه بعدی و تراز لیزری سبز را با کیفیت فوق‌العاده وارد بازار ابزار ایران و جهان کرده است.
تراز لیزری رونیکس
laser-levels
caliper

کولیس


کولیس نوعی ابزار اندازه گیری و پرکاربرد است که برای اندازه گیری قطر و طول داخلی، قطر و طول خارجی و نیز عمق دقیق قطعات مورد استفاده صنعتگران و مهندسان قرار می‌گیرد.
مدل‌های متنوع کولیس رونیکس مطابق با استانداردهای بین‌المللی ساخته شده‌اند و قابلیت اندازه گیری در واحدهای مختلف مانند اینچ و میلی‌متر را به کاربران ارائه می‌دهند.
کولیس رونیکس
measuring

بانک جامع قطعات رونیکس


رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین دلیل، خریداران ابزار و قطعات رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود را ندارند.
رونیکس سرویس
ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره ابزار دقیق، ابزار اندازه گیری، تراز، تراز لیزری، کولیس، متر دستی، تراز دیجیتال رونیکس و استفاده از آن‌ها را نیاز دارید، می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.