اره عمودبر شارژی رونیکس

اره عمود بر شارژی ابزار پرمصرفی است که در کارگاه‌های نجاری، مخصوصا برای برش قطعات ام‌دی‌اف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ابزار امکان برش تا زاویه 45 درجه را برای کاربر به ارمغان می‌آورد. قدرت موتور، توان باتری، کیفیت تیغه و برند دستگاه از عوامل تاثیرگذار در قیمت اره عمودبر شارژی است.

jigsaw

اره عمودبر برقی


اره عمودبر برقی دیگر محصول رونیکس است که در صنعت نجاری کاربرد فراوانی دارد. این ابزار پرمصرف با موتوری پرقدرت، طراحی کاربردی و تیغه باکیفیت دستگاهی پرفروش است.

نمایش محصولات

اره عمودبر شارژی

اره عمودبر شارژی ابزاری کاربردی در حرفه نجاری است. این ابزار با طراحی جمع‌وجور و وزن کم، برای برش انواع قطعات چوبی، پلاستیکی و فلزی کاربرد دارد. اما هنگام خرید یک اره عمودبر شارژی باید به چه نکاتی توجه کرد؟ در ادامه مقاله به این سوال پاسخ می‌دهیم

طراحی ارگونومیک و دقت در برش

طراحی محصول می‌تواند مهمترین دلیل خرید باشد. اره‌های عمودبر شارژی باید علاوه بر وزن کم، طراحی ارگونومیک یا اصطلاحا کاربرپسندی داشته باشند. یعنی کاربر بتواند مدت طولانی بدون خستگی با آن‌ها کار کند.
اره‌های عمودبر شارژی رونیکس با دارا بودن دسته‌های ضدتعریق و لغزش، وزن کم و امکانات جانبی کاربردی، دست کاربر را برای فعالیت طولانی مدت با ابزار باز گذاشته است.
از طرف دیگر کیفیت ساخت و دقت برش محصولات رونیکس، سرآمد ابزار موجد در بازار است.

باتری بادام و موتور قدرتمند

باتری از مهمترین دلایل کیفیت ابزار شارژی است. مخصوصا در ابزاری که قرار است مدت زمان طولانی و بی‌وقفه کار کنند. رونیکس همواره در ابزار شارژی خود از بهترین باتری‌های بازار استفاده کرده است.
به عنوان مثال در اره عمودبر رونیکس مدل 8608 از باتری 2 آمپر ساعت 20 ولتی استفاده شده است. این باتری برای شارژ کامل تنها 60 دقیقه زمان لازم دارد.
موتور قدرتمند این دستگاه نیز قادر است سرعتی معادل 2500 دور در دقیقه را ایجاد کند. موتوری با اهرم تنظیم سرعت پیشروی 4 حالته.

رونیکس، برند برتر

رونیکس تولیدکننده ابزاری هم تراز با سوپربرندهای جهانی است. اره‌های عمودبر رونیکس هم مانند دیگر محصولات این برند از کیفیت ساخت و طراحی بی‌نظیری بهره‌مند است

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع بتن کن شارژی، قیمت بتن کن شارژی و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.