internal-circlip-plier

خار جمع کن

خار جمع‌ کن، نوعی انبر است که به منظور جمع‌کردن و کم‌کردن قطر خارها برای ورود به شفت مورد استفاده قرار می‌گیرد. انبر خار جمع‌ کن رونیکس، از فولاد سخت‌کاری‌شده و ضد زنگ با مقاومت و طول عمر بالا ساخته شده است. انواع خار جمع‌کن رونیکس، مانند تمام ابزارآلات این شرکت، انتخاب اول کاربران دنیای ابزار هستند.
اگر قصد خرید خار جمع کن را دارید، رونیکس بهترین انتخاب برای شما است. خار جمع کن رونیکس در انواع مختلفی به بازار عرضه شده و از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است.

راهنمای خرید خار جمع کن

internal-circlip-plier

خار جمع کن

خار ابزاری برای اتصال است. قطعه‌ای عموما آهنی که از کابینت‌سازی تا ساخت پیچیده‌ترین قطعات مورد استفاده قرار می‌گیرد. خارها انواع و اقسام مختلفی دارند.
در فضای رقابتی موجود در بازار ابزار ایران، برگ برنده در دست برندی است که بهترین کیفیت و ایده‌آل‌ترین کارایی را به مشتریان خود ارائه دهد. شاید در نگاه اول، انواع خار جمع ‌کن ظاهر و کارکرد ساده‌ای داشته باشد؛ اما رونیکس به عنوان برندی ایرانی که در سطح استانداردهای بین‌المللی فعالیت می‌کند، در ساخت تمامی ابزارآلات خود، نهایت دقت و توجه به جزئیات را در نظر می‌گیرد.

بدنه ارگونومیک و مستحکم خار جمع کن رونیکس

انواع خار جمع کن رونیکس با طراحی ارگونومیک و سبک‌وزن، از جنس فولاد سخت‌کاری‌شده، ضد خوردگی و زنگ‌زدگی با طول عمر بالا و دارای اهرم قدرتمند است که موجب سهولت کاربری در مدت زمان کاری طولانی و فضاهایی با دسترسی کم موجب راحتی کاربر می‌شوند. فنر میان دو فک برای سهولت کاربرد ابزار و مناسب برای کار با یک دست به گونه ای طراحی شده تا اپراتور در حین کار کمترین فشار را متحمل شود.
یکی دیگر از نکاتی که در زمان کار با ابزار دستی اهمیت فراوانی پیدا می کند، طراحی ارگونومیک دسته آن‌ها است. دسته ارگونومیک انواع جار جمع کن رونیکس، با روکش ضد لغزش برای کاهش خستگی افراد تعبیه شده است.

طراحی حرفه‌ای فک‌های خار جمع کن

خار جمع کن‌های رونیکس دارای فک‌های قدرتمند جهت افزایش قدرت گیرایی، دوام و کارایی هستند. نوک قوی این ابزارها به منظور باز و بسته‌کردن انواع خارها در ابعاد و شکل‌های مختلف با قابلیت دسترسی به فضاهای تنگ ساخته می‌شود.

رونیکس، همراه همیشگی شما

رونیکس با بررسی و شناخت نیاز بازار ابزار ایران، بیش از 2500 نوع ابزار را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده است. انواع خار جمع کن رونیکس از جمله ابزارآلات دستی باکیفیت این برند است که در اندازه‌های مختلف و برای انواع کاربری‌ها ساخته شده ‌است.

ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره بهترین برند تولیدکننده انواع خار جمع کن، خرید خار جمع کن و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.