jigsaw-blade

تیغ اره عمود بر

تیغ اره عمود بر، قطعه‌ای است که با نصب روی اره عمودبر، باعث برش انواع چوب، فلزات و... شود. تیغ اره عمود بر در انواع مختلفی تولید می‌شود که هر کدام مناسب برش متریال‌های مختلف است؛ تیغ اره عمود بر چوب، تیغ اره عمود بر آهن و تیغ اره عمود بر ام دی اف تنها نمونه‌ای از انواع این ابزار است.
اگر قصد خرید تیغ اره عمود بر را دارید، رونیکس را انتخاب کنید. تیغ اره عمود بر رونیکس، با کیفیت و دوام بالا، بدنه‌ نشکن و لبه‌های‌ برنده خود، قطعه‌ای ایده‌آل برای برش‌های دقیق، سریع، مستقیم و پرقدرت است.

راهنمای خرید تیغ اره عمود بر

jigsaw-blade

تیغ اره عمود بر


از تیغ اره عمود بر برای برش متریال‌های مختلفی مانند چوب، آهن، ام دی اف و... استفاده می‌شود. تیغه‌های عمودبر را می‌توان براساس موارد مختلفی دسته‌بندی کرد. براساس شکل شنک تیغ اره، این ابزار به دو نوع Tشکل و U شکل تقسیم می‌شود. براساس جنس تیغه، این ابزار در انواع HSS ،HCS ،BIM و... تولید می‌شود. همچنین، تیغ اره عمود بر در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شود که این اندازه میزان عمق برش را نشان می‌دهد.
برندهای زیادی تولیدکننده تیغ اره عمود بر هستند؛ برند بین‌المللی رونیکس هم از این قاعده مستثنی نیست. رونیکس تولیدکننده انواع تیغ اره عمود بر با جنس تیغه‌ها، اندازه‌ها و شکل شنک‌های مختلف است.
در هنگام خرید تیغ اره عمود بر باید به جنس و ابعاد تیغه، شکل شنک، کیفیت ساخت و برند تولیدکننده آن توجه کنید. به همین دلیل در ادامه به ویژگی‌هایی که یک تیغ اره عمود بر حرفه‌ای را از نمونه بی‌کیفیت متمایز می‌کند، می‌پردازیم.

جنس و طول تیغه


در زمان خرید تیغ اره عمود بر به جنس و ابعاد تیغه توجه کنید. تیغ اره عمود بر در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شود که این اندازه‌ها میزان عمقی که تیغه سوراخ می‌کند را مشخص می‌کند. به عنوان مثال تیغ اره عمود بر 100، می‌تواند نهایتا تا 100 میلی‌متر را برش دهد. علاوه بر این، جنس تیغه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است تا بتواند سطوح مختلف را به راحتی سوراخکاری کند. به عنوان مثال تیغه HSS برای کار با آلومینیوم، مس و فلزاتی به جز آهن مناسب است.
تیغ اره عمود بر رونیکس در اندازه‌های مختلفی و در انواع HSS ،HCS ،BIM و... برای برش انواع متریال‌ها تولید شده است تا برش‌های دقیق، سریع و مستقیمی را به شما ارائه دهد.

نوع شنک تیغه


به نوع شنک توجه کنید؛ چراکه باعث نصب و تعویض آسان تیغه‌ها می‌شود. تیغه‌ها در دو نوع T شنک و U شنک تولید می‌شوند. رونیکس تیغ اره‌های عمود بر خود را به هر دو صورت T شنک و U شنک طراحی کرده تا نیازهای مختلف کاربران خود را برطرف کند.

رونیکس، همراه همیشگی شما


رونیکس با بررسی و شناخت نیاز بازار ابزار ایران، بیش از 2500 نوع ابزار را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده است. تیغ اره عمود بر رونیکس از جمله قطعات باکیفیت این برند است که در انواع و اندازه‌های مختلف و برای طیف گسترده‌ای از کاربری‌ها ساخته شده ‌است.

ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع تیغ اره عمود بر، بهترین مارک تیغ اره عمود بر، خرید تیغ اره عمود بر و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.