electric-hoist

بالابر برقی

بالابر برقی، ابزاری است که از آن برای جابه‌جایی و حمل بار در خطوط تولید یا مونتاژ استفاده می‌شود.
انواع بالابر برقی رونیکس مجهز به موتور قدرتمند گیربکسی با سیم‌پیچی مسی هستند و مطابق با آخرین تکنولوژی روز طراحی و تولید شده‌اند. بدنه این بالابرها از جنسی مقاوم است که استفاده از ابزار را در شرایط سخت کاری ممکن و امکان‌پذیر می‌کند.
از دیگر ویژگی‌های بالابر برقی رونیکس می‌توان به سیم بکسل آن اشاره کرد که مقاومت بالایی در برابر پیچ‌خوردگی دارد. انواع بالابر برقی رونیکس دارای سیستم قطع‌کن حرارتی است که برای جلوگیری از فشار به دستگاه طراحی شده است.

electric-hoist

بالابر برقی


خرید بالابر برقی، با بدنه‌ای مستحکم، موتوری قوی و ابعادی مناسب، به شما کمک می‌کند تا در ساعات شلوغ کاری در کارگاهتان با خیالی آسوده کار کنید. انواع بالابر برقی رونیکس با کیفیتی فوق‌العاده و دوامی بالا مناسب با نیاز کاربران طراحی و تولید می‌شود.

موتور قدرتمند


ویژگی‌های موتور بالابر برقی، نقش مهمی بر عملکرد آن دارد.
مدل‌های مختلف بالابر برقی رونیکس مجهز به موتورهای قدرتمندی با توان بالا هستند که با سیم‌پیچی مسی، مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا طراحی و تولید شده‌اند.

بدنه مقاوم


جنس و ویژگی‌های بدنه بالابر برقی، تاثیر زیادی بر عملکرد و طول عمر آن دارد.
بدنه مدل‌‎های مختلف بالابر برقی رونیکس از جنس استیل مقاوم بوده و مجهز به کابلی مقاوم در برابر پیچ‌خوردگی است. در نتیجه با خیالی آسوده می‌توانید از این محصول استفاده کنید.

سیستم قطع‌کن حرارتی


وجود سیستم قطع‌کن حرارتی، از جمله تمهیداتی است که برای افزایش طول عمر بالابر و موتور در نظر گرفته می‌شود.
انواع بالابر برقی رونیکس مجهز به سنسور حرارتي بر روي سيم‌پيچ بوده و در صورت داغ‌شدن موتور دستگاه كار نمی‌كند. در نتیجه طول عمر محصول بیشتر شده و موتور آن دچار اشکال نمی‌شود.

نقش تعیین‌کننده برند در کیفیت ابزار


رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده ابزار ایران، آچارهای فرانسه متنوعی را ساخته و روانه بازار کرده است. ابزارهای تولیدشده توسط رونیکس هم‌رده با سوپربرندهای جهانی هستند و توانسته‌اند رضایت مشتریان را جلب کنند.

ترمز و سوئیچ

 

ویژگی‌های ترمز و سوئیچ نیز نقش مهمی در انتخاب بالابر برقی دارد. انواع بالابر برقی رونیکس مجهز به ترمز اضطراری و سوئیچ بالا پایین برای کنترل ابزار در حین کار می‎‌باشد.

نقش تعیین‌کننده برند در کیفیت ابزار


رونیکس به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده بازار ابزار ایران، انواع ابزارآلات جابجایی و بالابر برقی را طراحی می‌کند. ابزارآلات تولیدشده توسط رونیکس، مطابق با معتبرترین استانداردهای جهانی ساخته شده‌اند و توانسته‌اند رضایت مشتریان را جلب کنند.

بانک جامع قطعات رونیکس


رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین خاطر است که خریداران ابزارآلات جابه‌جایی، بالابر برقی و دیگر ابزار رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود ندارند.

ronix-mag

مجله رونیکس


با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره بالابر برقی و ابزارآلات جا‌بجایی رونیکس و استفاده از آن را نیاز دارید، می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.