corded-screwdrivers

پیچ گوشتی برقی رونیکس

پیچ‌گوشتی برقی، ابزاری شبیه به دریل است که برای پیچاندن پیچ از آن استفاده می‌شود. در واقع عملکرد این ابزار شبیه به پیچ ‌گوشتی دستی است؛ اما منبع تغذیه آن نیروی برق است و نیازی به نیروی دست کاربر ندارد. پیچ گوشتی‌ برقی برای انجام کارهای پرفشار صنعتی انتخاب ایده‌آلی است. دریل‌های برقی دیمردار نیز با تعویض سری، قابلیت استفاده به عنوان پیچ گوشتی را دارند و اصطلاحا به آن‌ها دریل پیچ گوشتی برقی می‌گویند.
حرفه‌ای‌ترین و قدرتمندترین انواع پیچ‌ گوشتی برقی رونیکس، با کیفیت ساخت فوق‌العاده بالا و عملکرد چشمگیر‌ ساخته می‌شوند تا پاسخگوی نیازهای شما باشند.

ویدئو محصولات

راهنمای خرید پیچ گوشتی برقی

corded-screwdrivers

پیچ گوشتی برقی

پیچ گوشتی برقی، نوعی ابزار برقی پرکاربرد است که در مصارف خانگی، صنعتی و کارگاهی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
رونیکس به عنوان رهبر بازار ابزار ایران ، مدل‌های مختلف این محصول را با تنوع بی‌نظیر و کیفیت متمایز طراحی و تولید می‌کند.
اما برای انتخاب و خرید پیچ گوشتی برقی مناسب باید به دنبال چه ویژگی‌هایی باشید؟ بهترین پیچ گوشتی برقی چه مشخصاتی دارد؟ در این نوشتار به این پرسش‌ها پاسخ می‌دهیم.

موتور کارآمد با گشتاور بالا

موتور پیچ گوشتی برقی با تولید حداکثر گشتاور ممکن، به شما کمک می‌کند تا پیچ‌ها را به راحتی باز و بسته کنید. ‌گیربکس مستحکم و دنده‌های‌ سخت‌کاری‌شده نیز نقش مهمی در عملکرد این ابزار برقی دارند. ترکمتر نیز قابلیت تنظیم گشتاور در حالت‌های مختلف را برای کاربر فراهم می‌کند.
در مدل‌های مختلف پیچگوشتی برقی رونیکس، از موتور قدرتمند و گیربکس سبک‌وزن و صنعتی استفاده می‌شود. گشتاور این ابزارها به راحتی با ترکمتر تعبیه‌شده در ابزار تنظیم می‌شود.

بدنه ارگونومیک، سبک و مقاوم

برای خرید پیچ گوشتی برقی باید به طراحی ارگونومیک، وزن و ابعاد آن توجه کنید. پیچ گوشتی برقی کوچک و سبک، با ابعاد جمع‌وجور و در عین حال بدنه مقاوم یا ضد ضربه، بهترین انتخاب در طول ساعات کاری سخت و پرفشار است.
انواع پیچ گوشتی‌ برقی رونیکس از طراحی سبک، ارگونومیک و در عین حال مقاوم برخوردار هستند تا کاربران در حین کار با ابزار خسته نشوند.

سیستم ابزارگیر با قابلیت تعویض سریع و آسان سری پیچ گوشتی

ابزارگیر استاندارد و باکیفیت ثاثیر زیادی بر عملکرد پیچ گوشتی برقی دارد. ابزارگیر با قابلیت تعویض سریع و آسان سری پیچ گوشتی باعث می‌شود تا زمان کار با ابزار به میزان قابل توجهی کاهش یابد. انواع پیچ گوشتی برقی سه نظام‌دار، با امکان اتصال سری‌های سوراخکاری و مته‌های مختلف ساخته شده و با نام دریل پیچ گوشتی برقی شناخته می‌شوند. پیچگوشتی‌های برقی کلاچ‌دار نیز مکانیزم متفاوتی دارند.
مدل‌های متنوع پیچ گوشتی‌ برقی رونیکس با سیستم ابزارگیر کارآمد به بازار ابزار ایران و جهان عرضه می‌شوند تا پاسخگوی نیازهای کاربران باشند.

کلاچ اتوماتیک

وجود سیستم کلاچ اتوماتیک موجب تنظیم اتوماتیک سرعت پیچ گوشتی برقی در عملیات مختلف پیچ‌کاری می‌شود. سیستم کلاچ اتوماتیک، در هنگام کامل بسته‌شدن پیچ، از ورود فشار مضاعف بر پیچ و دستگاه جلوگیری می‌کند.
انواع پیچگوشتی برقی رونیکس با آیتم‌کدهای مختلف به این قابلیت مجهز هستند.

کلیدهای استاندارد و مقاوم

کلیدهای باکیفیت و مقاوم موجب سهولت کار با ابزار و افزایش طول عمر آن می‌شوند.
تمام ابزارآلات رونیکس و به طور خاص انواع مختلف پیچ گوشتی برقی این برند، مجهز به کلیدهای مقاوم و ضد غبار هستند. این کلیدها مانع از استهلاک زودرس به دلیل گردوغبار ناشی از عملیات پیچ‌کاری در محیط‌های کاری مختلف می‌شوند و دوام پیچ بند برقی را افزایش می‌دهند.

نقش تعیین‌کننده برند در کیفیت ابزار

رونیکس به عنوان متنوع‌ترین برند بازار ابزار ایران، انواع پیچ گوشتی برقی را طراحی و تولید می‌کند. ابزارهای ساخته‌شده توسط رونیکس مطابق با معتبرترین استانداردهای جهانی ساخته شده‌ و توانسته‌اند رضایت مشتریان را جلب کنند.

بانک جامع قطعات رونیکس

رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین دلیل، خریداران پیچگوشتی برقی و سایر ابزارآلات رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود را ندارند.

corded-screwdrivers

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع پیچ گوشتی برقی یا پیچ بند برقی، پیچگوشتی برقی رونیکس و استفاده از آن را نیاز دارید، می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.