safety-glasses

عینک ایمنی

عینک ایمنی، یکی از تجهیزات ایمنی مهم و پرکاربرد است که استفاده از آن موجب کاهش آسیب به چشم و صورت نسبت به خطرات حین کار در مشاغل مختلف می‌شود. انواع عینک ایمنی وظیفه محافظت از چشم و صورت افراد را بر عهده دارند. از همین رو می‌توان مقاومت مناسب لنز این ابزارها در برابر تهدیدات را به عنوان یک استاندارد عینک ایمنی عنوان کرد.
قبل از خرید عینک ایمنی و به طور کلی هر محصولی، در مورد جنس، کیفیت و ویژگی‌های آن اطلاعات کافی را جمع‌آوری کنید تا نهایتا با توجه به کاربرد مورد نظر خود، بهترین انتخاب را داشته باشید.
رونیکس، برند پیشرو در تولید ابزارآلات و قطعات در ایران، انواع عینک ایمنی را با بالاترین کیفیت تولید می‌کند تا پاسخگوی نیازهای مصرف‌کنندگان باشد.

راهنمای خرید عینک ایمنی

safety-glasses

عینک ایمنی


عینک ایمنی باید با دید مطلوب و کاربرد مناسب‌ و با کیفیت عالی، در انواع فعالیت‌های آهنگری،تراشکاری، نجاری و سایر امور صنعتی محافظ چشمان شما باشد. در نتیجه انتخاب و خرید عینکی مناسب ضامن سلامتی شما حین کار خواهد بود.
انواع عینک ایمنی رونیکس با کیفیت بی‌نظیر و دوام فوق‌العاده بالا تولید می‌شوند تا سال‌ها همراه مطمئن شما باشند. برای خرید تجهیزات ایمنی رونیکس باید به مجموعه‌ای از مشخصات دقت کنید که در این بخش، بیان می‌شوند.

ویژگی‌های عینک ایمنی مناسب


1.راحتی
برای عینک ایمنی به دنبال قابی باشید که ترکیبی از اجزای سخت و نرم را باشد و بتواند در تمام طول روز از آن استفاده کنید و در حین فعالیت شما را خسته نکند.
2.تناسب
فریم تک سایز برای همه مناسب نیست در نتیجه هنگام خرید عینک ایمنی محصولی را انتخاب کنید که بدون فاصله روی صورت شما قرار گیرد و دید محیطی بدون مانع و کاملی را ایجاد کند.
3.عملکرد
به دنبال طراحی لنز با زاویه باز و کیفیت نوری مناسب باشید، لنز مناسب به کاهش نقاط کور، جلوگیری از خستگی چشم و عدم بروز سردرد کمک می‌کند.
4.طراحی
نیاز به عینک ایمنی که ظاهر و احساس خوبی ایجاد کند در ساعات طولانی کار می‌تواند مانع از خستگی شما شود. بنابراین، مطمئن شوید که عینکی که انتخاب می‌کنید علاوه بر احساس امنیت، راحتی شما را هم به همراه داشته باشد.

نقش تعیین‌کننده برند در کیفیت ابزار


رونیکس به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده بازار ابزار ایران، انواع عینک ایمنی را طراحی و تولید می‌کند. ابزارآلات ایمنی تولیدشده توسط رونیکس، مطابق با معتبرترین استانداردهای جهانی ساخته شده‌اند و توانسته‌اند رضایت مشتریان را جلب کنند.

بانک جامع قطعات رونیکس


رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین خاطر است که خریداران ابزارآلات ایمنی رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود ندارند.

ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره عینک ایمنی و ابزارآلات ایمنی رونیکس و استفاده از آن را نیاز دارید، می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.