individual-sockets

بکس تکی

بکس تکی از تجهیزات کاربردی در استفاده از آچار بکس است که به صورت تکی و سری عرضه می‌شوند. بکس‌ها از ساختار استوانه‌ای شکل برخوردار هستند و در سایزهای مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. بکس‌های تکی دارای دو بخش مادگی است که بخش اول آنها با ساختار شش ضلعی و گاهاً دوازده ضلعی بر روی پیچ و مهره‌ها قرار می‌گیرد و بخش دیگر نیز که اغلب ساختاری مربع شکل دارد به بخش نری آچار بکس و قسمت درایور آن وصل می‌شود. با استفاده از بکس‌های تکی می‌توان دامنه گسترده‌ای از پیچ و مهره‌ها را از سایزهای بسیار کوچک تا سایزهای بزرگ به راحتی باز و بسته کرد.
رونیکس بر اساس نیاز مخاطب و بازار بکس‌های تکی متنوعی را ساخته و به بازار عرضه کرده‌است.

راهنمای خرید بکس تکی

individual-sockets

بکس تکی


بکس تکی از جمله ابزار پرکاربرد و متعلقاتی است که در هر جعبه ابزاری جای دارد. بکس پس از اتصال به آچار دستی، شارژی، بادی و یا برقی می‌تواند انواع پیچ‌ها و مهره‌ها را باز کند. بکس‌ها در دو نوع تکی و ست در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد. رونیکس به عنوان رهبر بازار ابزار ایران انواع بکس را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده‌است.

جنس و طراحی بکس تکی


مهمترین عامل هنگام خرید بکس تکی، توجه به جنس و طراحی محصول است. به عنوان مثال بکس تکی RH-2677 از اندازه 25 میلی متر برخوردار بوده و در دو نوع 6 پر و 12 پر می باشد. این قطعه از مواد اولیه باکیفیتی تولید شده تا نیاز کاربران در صنایع متفاوت را پاسخگو باشد. استفاده از مواد باکیفیت در این ابزار باعث شده تا حداکثر میزان گشتاور و بیشترین دوام را به همراه داشته باشد. این بکس تکی با استفاده از کروم وانادیوم پوشش داده شده است تا مقاومت بالایی در برابر رطوبت و خوردگی داشته باشد و در نتیجه باعث افزایش طول عمر آن شود. از دیگر ویژگی این بکس تکی 25 میلی متری می توان به ضد لغزش بودن و قابلیت نگهداشتن آن اشاره کرد. تمام بکس‌های ساخت رونیکس از مواد اولیه باکیفیت و همچنین طراحی حرفه‌ای برخووردار است.

رونیکس، برند مطمئن


توجه به برند ابزار مهمترین پارامتر برای یک خرید خوب است. رونیکس طی سال‌های فعالیت خود توانسته ابزاری باکیفیت و مقاوم تولید کند. بکس های تکی رونیکس تمام نیازهای کاربران را برطرف می‌کند.

individual-sockets

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم. تمام آنچه درباره انواع بکس تکی، بهترین مارک بکس تکی، خرید بکس تکی و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.