اره شارژی رونیکس

ابزارآلات شارژی بهترین جایگزین برای نمونه‌های مشابه اما برقی هستند. ابزارهایی که در مکان‌هایی که دسترسی به برق میسر نیست به آسانی به شما کمک می‌کنند. اره شارژی علاوه بر نجاری و باغبانی در کارهای نیمه صنعتی و خانگی نیز کاربرد فراوانی دارد. 
اره‌های شارژی نیروی خود را از باتری تامین می‌کنند. این ابزار به راحتی می‌تواند تا چندین ساعت بی وقفه کار کند اما کارایی این ابزار بستگی به ظرفیت باتری آن دارد.
رونیکس به عنوان بزرگترین تولید کننده ابزار ایران، با شناخت مشتری و بازار، ابزار شارژی متنوعی را ساخته و ورانه بازار کرده است. ابزاری با کیفیت ساخت و تنوع بالا که تمام نیاز کاربران را بر طرف می‌کند. 
 

اره گرد بر شارژی

اره گرد بر شارژی ابزاری است که متناسب با نوع تیغه‌ای که روی آن بسته می‌شود برای برش چوب، فلز و پلاستیک مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ابزار قابل حمل است اما اگر قصد دارید تا کنترل بیشتری بر ابزار و خروجی قطعه کار داشته باشید امکان نصب بر روی میز را نیز دارد. اره گردبر شارژی رونیکس محصولی پرکاربرد است که علی‌رغم اندازه کوچک، قابلیت‌های بسیاری دارد.
اره گردبر شارژی رونیکسَ

اره افقی بر شارژی 

اره افقی بر شارژی توانایی حرکت به صورت دایره‌ای دارد، حرکت دایره‌ای به این معنا که به وسیله این ابزار می‌توانید برش‌های منحنی شکل روی قطعه کار ایجاد کنید. اره افقی بر دارای توانایی سرعت متغیر است بدین معنا که تسلط بیشتری بر روی قطعه کار خواهید داشت. حرکت تیغه در این ابزار بلندتر بوده و به همین دلیل سرعت و عمق بیشتری برای برش را در اختیار شما قرار می‌دهد. اره افقی بر رونیکس با طراحی ارگونومیک بدنه، باتری با دوام و موتور پر قدرت گزینه مناسبی برای خریداران و مصرف کنندگان است. 

اره افقی بر شارژی رونیکس

اره عمود بر شارژی

اره عمود بر از اصلی‌ترین ابزارآلات مصرفی در صنعت نجاری است. اگر قطعه کاری دارید که نیاز به اصلاح بخشی از آن را دارید اره عمود بر شارژی ابزاری است که مورد نیاز شماست. اره عمود بر شارژی رونیکس با طراحی مناسب و استفاده از قطعات با کیفیت بهترین انتخاب برای کاربر است. 

اره عمود بر شارژی رونیکس

اره زنجیری شارژی

اره زنجیری یا اره برقی شارژی از مدل‌های پرکاربرد اره زنجیری شارژی است این ابزار  باعث افزایش سرعت و بهره وری می‌شود. اره زنجیری شارژی در صنایع مختلف کاربرد دارد. طراحی منحصر به فرد، دسته کاربردی و قابلیت چرخش 30 درجه‌ای به چپ و راست از ویژگی اره زنجیری شارژی تولید شده توسط رونیکس است.  

اره زنجیری شارژی رونیکس

رونیکس سرویس

رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین خاطر است که خریداران اره شارژی و دیگر ابزار رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود ندارند.

رونیکس سرویس

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع دریل الکتریکی، بهترین مارک دریل الکتریکی، خرید دریل الکتریکی و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.