ratchet-wrench

آچار جغجغه

آچار یک سر جغجغه یک سر تخت، ابزاری خلاقانه است که همانطور که از نامش پیداست، یک سر آن تخت و ثابت و سر دیگر آن جغجغه‌ای و چاک‌دار است. این ابزار برای باز و بسته کردن پیچ‌های شش گوش با دسترسی سخت بسیار ایده‌آل است. رونیکس به عنوان بزرگترین برند بازار ابزار ایران، تولیدکننده انواع آچار از جمله آچار جغجغه در اندازه‌های مختلف و برای انجام طیف گسترده‌ای از کارها است.

محصولات آچار جغجغه

راهنمای خرید آچار جغجغه

ratchet-wrench

آچار جغجغه


آچار جغجغه ابزاری کاربردی برای باز و بسته کردن انواع پیچ‌ها و مهره‌ها است. هنگام خرید آچار جغجغه باید به جنس و طراحی محصول توجهی ویژه داشت. رونیکس به عنوان برندی پیشرو در بازار ابزار ایران، آچار جغجغه‌های متنوعی ساخته و در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده است.

جنس بدنه و طراحی آچار جغجغه


جنس بدنه آچار جغجغه باید به نحوی باشد که بتواند فشار و تنش را دوام بیاورد. به عنوان مثال آچار یک سر جغجغه یک سر تخت RH-2164 رونیکس، در کشور تایوان تولید شده است. این ابزار 14 میلی‌‌متری از بدنه کروم وانادیوم سخت‌کاری شده تولید شده تا علاوه بر قدرت بیشتر، دوام زیادی را در زمان کار به ابزار بدهد. علاوه بر این مکانیزم جغجغه‌ای RH-2164 رونیکس، این محصول با دقت بالایی ماشین‌کاری شده است. همچنین سر جغجغه‌ای این آچار 12 پر و دارای مکانیزم 72 دندانه با امکان چرخش 5 درجه‌ای است. این دو ویژگی باعث حرکت‌ روان‌تر و بهبود عملکرد در این آچار تولیدشده توسط رونیکس شده است.

رونیکس، برند مطمئن


توجه به برند ابزار مهمترین پارامتر برای یک خرید خوب است. رونیکس طی سال‌های فعالیت خود توانسته ابزاری باکیفیت و مقاوم تولید کند. آچار جغجغه‌های رونیکس رونیکس تمام نیازهای کاربران را برطرف می‌کند.

ratchet-wrench

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم. تمام آنچه درباره انواع آچار جغجغه، بهترین مارک آچار جغجغه، خرید آچار جغجغه و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.