تیغ اره

برای برش سطوح مختلف، جدا از ابزارآلاتی مانند فرز، اره و...، به قطعه‌ای به نام تیغ اره نیاز است. تیغ اره قطعه‌ای است که در اشکال مختلفی مانند دیسک، قلمی، کشیده و… تولید می‌شود و برای برش متریال‌های مختلف در اشکال، اندازه‌ها و ضخامت‌های مختلفی تولید می‌شود. استفاده از تیغه حرفه‌ای در فرآیند برش، تاثیر زیادی در کیفیت و نتیجه نهایی کار دارد.
اگر به دنبال بهترین تیغ اره بازار هستید، به سراغ رونیکس بروید. رونیکس تولیدکننده انواع تیغ اره از تیغ کمان اره گرفته تا تیغ اره عمود بر و افقی بر برای کاربری‌های مختلف مرتبط با برش انواع سطوح است.

jigsaw-blade

تیغ اره عمود بر

تیغ اره عمود بر، قطعه‌ای که روی اره عمودبر نصب می‌شود تا باعث برش انواع چوب، فلز و ... شود. اگر قصد خرید تیغ اره عمود بر را دارید، رونیکس را انتخاب کنید. تیغ اره عمود بر رونیکس، با کیفیت و دوام بالا، بدنه‌ نشکن و لبه‌های‌ برنده خود، قطعه‌ای ایده‌آل برای برش‌های دقیق، سریع، مستقیم و پرقدرت است.

تیغ اره عمود بر

تیغ اره افقی بر

تیغ اره افقی بر با قرارگیری روی اره افقی بر، در برش متریال‌هایی مانند چوب، فلز، پلاستیک و… کاربرد دارد. این تیغه‌ها بسته ‌به نوع و سختی مواد و میزان ضخامت برش، در انواع مختلفی تولید می‌شوند. رونیکس تولیدکننده بهترین تیغ اره افقی بر بازار ابزار ایران است. تیغ اره افقی بر رونیکس با به‌روزترین تکنولوژی‌های دنیا ساخته شده و از دقت برش بسیار بالایی برخوردار است.

تیغ اره افقی بر
reciprocating-saw-blade
hacksaw-blade

تیغ کمان اره

تیغ کمان اره با بسته شدن روی کمان اره باعث برش چوب و دیگر مواد می‌شود. تیغ کمان اره در انواع مختلفی تولید می‌شود. تیغه‌های ریز و کوچک برای برش اجسام سخت و تیغه‌های درشت برای برش مواد نرم مناسب هستند. اگر قصد خرید تیغ کمان اره را داشتید، رونیکس را انتخاب کنید. تیغ کمان اره رونیکس از کیفیت ساخت بالا، دندانه‌های برنده و مقاومت بالایی برخوردار است.

تیغ کمان اره

ویدئو محصولات

بانک جامع قطعات رونیکس

رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین خاطر است که خریداران تیغ اره و کلیه ابزارآلات رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود ندارند.

رونیکس سرویس
saw-blade
saw-blade

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس با خبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع تیغ اره و قیمت تیغ اره و استفاده از آن نیاز دارید، در مجله رونیکس نوشته شده است.