polishers

پولیش برقی

دستگاه پولیش برقی ابزاری است که به صورت اختصاصی برای پولیش و ترمیم سطوح مختلف مخصوصا رنگ بدنه ماشین‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. دستگاه پولیش برقی ظاهر و عملکردی مانند دستگاه فرز دارد با این تفاوت که در قسمت صفحه، معمولا دارای پد پشمی است.
هنگام خرید دستگاه پولیش برقی باید به قدرت موتور، میزان سرعت دستگاه، تکنولوژی ساخت، جنس صفحه، طراحی و برند دستگاه توجهی ویژه کرد.
رونیکس به عنوان متنوع‌ترین برند ابزار ایران پولیش‌های برقی متنوعی ساخته و روانه بازار کرده‌است.

ویدئو محصولات

راهنمای خرید پولیش برقی

polisher

پولیش برقی


دستگاه پولیش برقی ابزاری پرمصرف و کاربردی است. ابزاری که ساختاری شبیه به دستگاه فرز برقی دارد اما برای پولیش‌کاری سطوح مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. هنگام خرید پولیش برقی باید به توان و قدرت موتور، طراحی محصول، جنس صفحه، سرعت و برند دستگاه توجهی ویژه داشت.

توان و قدرت موتور


در ابزار برقی هرچه توان و قدرت موتور بیشتر باشد، ارزش خرید محصول بالاتر است. به همین خاطر هنگام خرید پولیش برقی باید به قدرت موتور توجهی ویژه کرد.
دستگاه پولیش برقی رونیکس مدل 6211 از یک موتور پرقدرت 1400 وات بهره می‌برد. این محصول دیمردار، دارای قابلیت تنظیم سرعت در 6 حالت متغیر از800 تا 3000 دور در دقیقه برای انجام انواع فعالیت‌های پولیش‌کاری و سنباده‌زنی است.

طراحی ارگونومیک و بدنه مقاوم


طراحی بدنه از عوامل تاثرگذار در قیمت و کیفیت پولیش برقی است. به عنوان مثال پولیش 6110 رونیکس دارای طراحی ارگونومیک جهت سهولت کنترل دستگاه؛ پوشیده‌شده با روکش پلاستیکی ضد حرارت به منظور عدم آسیب به دستان کاربران در اثر گرمای تولیدی گیربکس در حین کار است.
این محصول با طراحی ارگونومیک جهت سهولت کاربری تنها 3.2 کیلوگرم وزن دارد. 6110 مانند دیگر پولیش‌های تولید رونیکس مجهز به دسته‌ جانبی D شکل جهت کنترل بیشتر روی دستگاه در حین پولیش‌کاری سطوح افقی و عمودی است.
از دیگر ویزگی‌های دستگاه پولیش برقی رونیکس می‌توان به کلید ضد غبار و باکیفیت به منظور محافظت از دستگاه در برابر ذرات ریز حاصل از پولیش‌کاری و پرداخت سطوح مختلف و کلید قفل‌کن سوئیچ جهت راحتی کاربر در طول استفاده‌های مداوم اشاره کرد.

رونیکس متنوع‌ترین برند بازار ابزار


رونیکس بیش از 2500 محصول ساخته و به بازار عرضه کرده‌است. دستگاه پولیش برقی رونیکس از جمله ابزار پرمصرف و کاربردی رونیکس است که بر اساس به روزترین تکنولوژی ابزار جهان ساخته شده‌است.

ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس با خبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع پولیش برقی و قیمت دستگاه پولیش برقی و پولیش برقی رونیکس و استفاده از آن نیاز دارید؛ در مجله رونیکس نوشته شده است.