oil-can

روغن دان

روغن دان ابزاری کاربردی است که در هر خانه‌ای جای دارد. ابزاری که با استفاده از آن می‌توان وسایل مختلف از جمله چرخ‌های خیاطی، زنجیر دوچرخه، لولاهای در و ... را روغن کاری کرد. روغن دان ساختاری ساده دارد. این ابزار از طریق یک پمپ دستی و فشار اهرم روغن را به نقطه مورد نظر هدایت می‌کند. رونیکس به عنوان برندی پیشرو در بازار ابزار ایران، روغن دان‌های متفاوتی را ساخته و به بازار عرضه کرده‌است.

راهنمای خرید روغن دان

oil-can

روغن دان


در بسیاری از لوازم که خانه قطعات محرکی چون چرخ، بلبرینگ، محور و ... وجود دارد که پس از مدتی، به دلیل از بین رفتن مواد روان کننده، برای حرکت دچار مشکل می‌شوند و صدای نامطلوبی ایجاد می‌کنند.
از جمله این وسایل چرخ خیاطی، کولر، دوچرخه و بسیاری از لوازم برقی است که لازم است هر از چندگاهی مورد سرویس شوند و قسمت‌هایی که نیاز به روان‌کاری دارند، به روغن یا گریس آغشته شوند.
برای آغشته کردن این‌گونه وسایل با روغن، باید از وسیله‌ای برای پمپ یا تزریق روغن استفاده کرد که به آن روغن‌دان می‌گویند. رونیکس به عنوان برند پیشرو در بازار ابزار ایران، با شناخت نیاز مخاطب و بازار انواه روغن دان را ساخته و در اختیار کاربران قرار داده‌است.

جنس بدنه روغن دان


جنس بدنه روغن دان مهمترین نکته در هنگام خرید این ابزار است. به عنوان مثال روغن‌دان RH-4331 رونیکس مجهز به اهرم پمپاژ روان و ایده‌آل برای نگهداری و پمپاژ روغن‌هایی با مصارف خانگی است. تمام قسمت‌های پمپ، تمام فلزی بوده و با رنگ کوره‌ای الکترواستاتیک پوشانده شده است. روغن‌دان 350 سی‌سی رونیکس مدل RH-4331 مجهز به شلنگ منعطف با فنر سخت‌کاری‌شده و دو شیر توپی فلزی داخل پمپ است. این محصول دارای بدنه تمام فلزی با ضخامت 0.6 سانتی‌متر با رنگ کوره‌ای الکترواستاتیک؛ مخزن 350 سی‌سی با قطر برابر با 8.5 سانتی‌متر؛ پمپ تمام فلزی با آبکاری گالوانیزه و مکانیزم پمپ فشاری روان؛ دو شیر توپی فلزی (ساچمه) داخل پمپ؛ مجهز به لاستیک‌ها و اورینگ‌های آب‌بندی‌شده و ضد روغن؛ دارای شلنگ پلاستیکی منعطف و 15 سانتی‌متری با فنر سخت‌کاری‌شده است.

رونیکس، برند مطمئن


توجه به برند ابزار مهمترین پارامتر برای یک خرید خوب است. رونیکس طی سال‌های فعالیت خود توانسته ابزاری باکیفیت و مقاوم تولید کند. روغن دان‌های رونیکس تمام نیازهای کاربران را برطرف می‌کند.

oil-can

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم. تمام آنچه درباره انواع روغن دان، بهترین مارک روغن دان، خرید روغن دان و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.