wrench-set

ست آچار

یکی از متداول‌ترین ابزارآلاتی که برای باز و ‌بسته‌کردن انواع پیچ‌ها از آن‌ها استفاده می‌شود، آچارها هستند؛ ابزاری که هر فرد مبتدی و حرفه‌ای در جعبه ابزار خود به آن نیاز دارد. بسته به نوع کاربرد، آچارها در انواع مختلفی تولید می‌شوند. یکی از جذاب‌ترین انواع آچار، ست آچار است. در ست آچار انواع مختلف آچارها را با اندازه‌های مختلف قرار می‌دهند.
رونیکس با عرضه ست کامل آچار، تمام نیازهای کاربران این ابزار را برآورده کرده است. محصولاتی شامل ست آچار آلن، ست آچار تخت، ست آچار یک سر رینگ و... تنها بخشی از آن‌ها است. با خرید ست آچار رونیکس می‌توانید انواع آچارها در اندازه‌های مختلف را همراه خود داشته باشید.

ویدئو محصولات

راهنمای خرید ست آچار

wrench-set

ست آچار

آچار یکی از مهم‌ترین و متداول‌ترین ابزارآلات برای باز و بسته‌کردن انواع پیچ‌ها است. از آنجایی‌که پیچ‌ها انواع و اندازه‌های مختلفی دارند، برای باز و بسته‌کردن هر کدام از آن‌ها آچارهای مختلفی ساخته شده است؛ آچار فرانسه، آچار آلن و آچار رینگی تنها بخشی از آن‌ها است.
به دلیل تنوع بسیار زیاد آچارها، برندهای زیادی مجموعه‌ای از این ابزار را به عنوان ست آچار به مخاطبان خود عرضه کرده‌اند؛ برند بین‌المللی رونیکس هم از این قاعده مستثنی نیست.
با ست کامل آچارهای رونیکس، مخاطبان این شرکت دیگر هیچ نگرانی در باز و بسته‌کردن انواع پیچ‌ها ندارند. محصولاتی شامل ست آچار آلن، ست آچار آلن کوتاه، ست آچار دو سر تخت، ست آچار تخت، ست آچار یک سر رینگ رونیکس در اندازه‌های مختلف تنها بخشی از آن‌ها است.
با تعدد برندهای تولیدکننده ست آچار، شاید شما در زمان خرید دچار مشکل شوید. در هنگام خرید ست آچار به مواد اولیه، کیفیت ساخت، سایز و برند تولیدکننده آن توجهی ویژه کنید.

بدنه سرسخت و مقاوم

باز و بسته‌کردن پیچ و مهره‌ها به ابزاری نیاز دارد که در اثر فشارهای زیاد، خم یا شکسته نشود. به همین دلیل آچارها باید بدنه بسیار مقاومی داشته باشند. ست آچارهای رونیکس ساخته‌شده از مواد اولیه باکیفیت است. بدنه ست‌های آچار رونیکس از فولاد کروم وانادیوم ساخته شده که با عملیات حرارتی سخت‌کاری‌شده است. این ویژگی به این ابزار بدنه مقاوم و ضد خوردگی می‌دهد.

رونیکس، همراه همیشگی شما

رونیکس با بررسی و شناخت نیاز بازار ابزار ایران، بیش از 2500 نوع ابزار را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده است. ست آچار رونیکس از جمله ابزار دستی باکیفیت این برند است که در اندازه‌های مختلف، برای انواع کاربری‌ها ساخته شده ‌است.

wrench-set

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس با خبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع اره گرد بر و قیمت و خرید انواع اره گرد بر و استفاده از آن نیاز دارید؛ در مجله رونیکس نوشته شده است.