floor-jack

جک سوسماری

جک سوسماری در بلند کردن وسایل نقلیه کاربرد دارد. یکی از ویژگی‌هایی که جک‌های سوسماری را از دیگر انواع جک متمایز می‌کند، استفاده از چرخ برای جابه‌جایی راحت‌تر آن‌ها توسط کاربر است. جک‌های سوسماری را می‌توان براساس حداکثر وزنی که می‌توانند تحمل کنند، طبقه‌بندی کرد.
اگر به دنبال بهترین جک سوسماری بازار ابزار هستید، رونیکس را انتخاب کنید. جک سوسماری رونیکس در اندازه‌ها و ابعاد مختلف و با قابلیت‌های فراوان به بازار ابزار ایران عرضه شده و طراحی جمع‌وجور این ابزار امکان استفاده از آن را در مکان‌های محدود فراهم می‌کند.

راهنمای خرید جک سوسماری

floor-jack

جک سوسماری


جک سوسماری ابزاری برای بلند کردن ماشین‌آلات و اجسام بزرگ است که در هر گاراژ و تعمیرگاهی کاربرد دارد. تفاوت اصلی جک‌های سوسماری نسبت به دیگر انواع جک ماشین در چرخ‌هایی است که برای جابه‌جایی راحت‌تر این ابزار به کار رفته است. انواع جک سوسماری براساس حداکثر ظرفیت تحمل وزنی که دارند، مشخص می‌شود.
کاربردهای زیاد جک سوسماری باعث شده تا برندهای زیادی دست به تولید این ابزار بزنند؛ برند بین‌المللی رونیکس هم از این قاعده مستثنی نیست. رونیکس تولیدکننده انواع جک سوسماری با میزان تحمل وزن مختلف است؛ جک سوسماری RH-4911 رونیکس، جک سوسماری RH-4912 رونیکس و جک سوسماری RH-4923 رونیکس از پرطرفدارترین تولیدات این شرکت هستند.
در هنگام خرید جک سوسماری باید به میزان توان تحمل وزن، قابلیت‌های دستگاه، کیفیت ساخت و برند تولیدکننده آن توجه کنید. به همین دلیل در ادامه به ویژگی‌هایی که یک جک سوسماری حرفه‌ای را از نمونه بی‌کیفیت متمایز می‌کند، می‌پردازیم.

میزان تحمل وزن


در زمان خرید جک سوسماری به حداکثر میزان تحمل وزن آن توجه کنید. انواع جک‌های سوسماری براساس حداکثر میزان تحمل وزن‌شان طبقه‌بندی می‌شوند؛ به عنوان مثال جک سوسماری 2 تن حداکثر می‌تواند وسایلی با 2 تن را از زمین بلند کند.
رونیکس تولیدکننده انواع جک سوسماری 2 و 3 تن با قابلیت‌های مختلف است. جک سوسماری رونیکس از طراحی منحصربه‌فردی برخوردار است و دارای سیلندرهای مستحکم و صیقلی‌شده است که سائیدگی دستگاه را کاهش و باعث بالارفتن عمر دستگاه می‌شود.

قابلیت‌های دستگاه


به قابلیت‌ها و ویژگی‌های دستگاه توجه کنید. به قابلیت‌هایی مانند حداکثر میزان ارتفاع، استفاده از فناوری هیدرولیک، چرخ‌های دستگاه و... دقت کنید.
جک‌های سوسماری رونیکس دارای حداکثر میزان ارتفاع مختلفی هستند. همچنین در جک‌ سوسماری رونیکس از فناوری پیشرفته هیدرولیک استفاده شده که علاوه بر تسهیل فرایند بالا بردن وسایل، باعث تضمین ساختار عریض و محافظ داخلی ایمنی کار می‌شود. علاوه بر این جک‌ سوسماری رونیکس دارای چرخ‌های فولادی با طول عمر بالا است و چرخ‌های پشتی این ابزار دارای قابلیت دوران جهت سهولت در جابجایی آن است.

رونیکس، همراه همیشگی شما


رونیکس با بررسی و شناخت نیاز بازار ابزار ایران، بیش از 2500 نوع ابزار را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده است. جک سوسماری رونیکس از جمله قطعات باکیفیت این برند است که در انواع و اندازه‌های مختلف و برای طیف گسترده‌ای از کاربری‌ها ساخته شده ‌است.

ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع جک سوسماری، بهترین مارک جک سوسماری، خرید جک سوسماری و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.