ronix-brad-nailer

میخکوب بادی

در صنایع مختلف از قبیل صنایع چوب، کارگاه‌های نجاری، کابینت‌سازی و مبلمان‌سازی، تعداد اتصال‌‌هایی که به وسیله میخ ایجاد می‌شود، به اندازه‌ای زیاد است که نمی‌توان از چکش برای ضربه‌زدن به آن‌‌ها استفاده کرد. وقت آن رسیده که از روش‌های سنتی فاصله بگیرید؛ سرعت و دقت را جایگزین روش‌های قدیمی کنید و به فکر خرید میخکوب بادی باشید.
مدل‌های مختلف میخکوب بادی رونیکس و میخکوب بادی جیت، از قدرتمندترین و بی‌رقیب‌ترین انواع این محصول در بازار ابزار ایران هستند. این ابزارها با بالاترین کیفیت و متناسب با نیازهای کاربران حرفه‌ای تولید شده‌اند.

ronix-brad-nailer

میخکوب بادی رونیکس

استفاده از میخکوب بادی، راندمان و دقت را در صنعت چوب و نجاری به حداکثر می‌رساند. رونیکس، این ابزار بادی را در مدل‌های متنوع تولید و به بازار ابزار عرضه می‌کند.
مدل‌های مختلف میخکوب بادی رونیکس، انتخابی بسیار کارآمد هستند که رضایت مشتریان را جلب کرده‌اند و با خدمات پس از فروش منحصربه‌فرد تحویل خریدار می‌شوند.

میخکوب بادی رونیکس
jit-brad-naile

میخکوب بادی جیت

میخکوب‌ بادی جیت براساس ابعاد میخ و قطر گیج، انواع مختلفی دارد.
مدل‌های میخکوب بادی اسکا، تی پو و ... مدل جیت، با گیج‌های مختلف و عملکرد ایده‌آل توسط برند رونیکس روانه بازار ابزار می‌شوند.

میخکوب بادی جیت
aftersales

بانک جامع قطعات رونیکس

رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین دلیل، خریداران میخکوب بادی رونیکس و سایر ابزارآلات این برند، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود را ندارند.

رونیکس سرویس
brad-nailer

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره بهترین میخکوب بادی، انواع میخ کوب بادی رونیکس، میخکوب بادی جیت و استفاده از آن را نیاز دارید، می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.