cutting-pliers

سیم چین رونیکس

از انبر سیم چین یا قیچی سیم بر برای بریدن و قطع کردن انواع سیم یا مفتول نرم و سخت استفاده می‌شود. سیم چین در صنایع الکترونیکی، ساختمانی و کارهای خانگی کاربرد زیادی دارد. این ابزار در انواع سیم چین کله گاوی، سیم چین آلمانی و... در ابعاد و اندازه‌های مختلفی تولید می‌شود.
رونیکس به عنوان بزرگترین برند بازار ابزار ایران، تولیدکننده بهترین سیم چین و انواع آن است. سیم چین رونیکس در انواع و سایزهای مختلف به بازار عرضه شده و از بهترین آلیاژ سخت‌کاری‌شده با فک‌های برشی مقاوم ساخته‌شده است.

راهنمای خرید سیم چین

cutting-pliers

 سیم چین

سیم چین همان‌طور که از نامش پیداست، یکی از مهم‌ترین و متداول‌ترین ابزارآلات برای بریدن انواع سیم و مفتول است. سیم چین‌ها در انواع مختلفی تولید می‌شوند و هر کدام اندازه‌های متنوعی دارند.
به دلیل تنوع بسیار زیاد سیم چین‌ها، برندهای زیادی دست به تولید و عرضه آن زده‌اند؛ برند بین‌المللی رونیکس هم از این قاعده مستثنی نیست. رونیکس تولیدکننده سیم چین کله گاوی، سیم چین آلمانی، سیم چین لئو و... است. با وجود سیم چین رونیکس، کاربران دیگر هیچ نگرانی بابت بریدن انواع سیم‌های نرم و سخت ندارند.
با تعدد برندهای تولیدکننده سیم چین، شاید شما در زمان خرید دچار مشکل شوید. در هنگام خرید سیم چین به مواد اولیه، کیفیت ساخت، سایز و برند تولیدکننده آن توجهی ویژه کنید.

بدنه سرسخت و فک‌های مقاوم

برش سیم‌های نرم و سخت به ابزاری نیاز دارد که در اثر فشارهای زیاد، خم یا شکسته نشود. به همین دلیل سیم چین باید بدنه بسیار مقاوم و فک‌های قدرتمندی داشته باشند. سیم چین‌های رونیکس ساخته‌شده از مواد اولیه باکیفیت است. بدنه این ابزار از جنس فولاد سخت‌کاری‌شده است. همچنین فک‌های ماشین‌کاری شده با دقت بالای این ابزار، قدرت گیرایی ایمن را بهبود می‌بخشد و حداکثر کنترل را تضمین می‌کند.

رونیکس، همراه همیشگی شما

رونیکس با بررسی و شناخت نیاز بازار ابزار ایران، بیش از 2500 نوع ابزار را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده است. سیم‌ چین‌های رونیکس از جمله ابزار دستی باکیفیت این برند است که در اندازه‌های مختلف و برای انواع کاربری‌ها ساخته شده ‌است.

ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره بهترین برند تولیدکننده انواع سیم چین، خرید سیم چین و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.