bit-set

ست مته

مته‌ها بسته به قطر، عمق و شکل سوراخی که روی سطح ایجاد می‌کنند، در انواع مختلفی تولید می‌شوند. به همین دلیل، برای سوراخکاری به مته‌هایی در اندازه‌های مختلف نیاز است. ست مته به کاربر این امکان را می‌دهد تا با یک بار هزینه، مجموعه‌ای از مته‌ها را برای سوراخکاری در اندازه‌های مختلف همراه خود داشته باشد.
اگر به دنبال خرید ست مته هستید، رونیکس را انتخاب کنید. رونیکس تولیدکننده انواع مته M2، مته خزینه، مته الماسه، مته گازر و... برای انواع عملیات سوراخکاری است. علاوه بر این رونیکس برای راحتی کاربران، مجموعه مته‌های خود را به بازار عرضه کرده است. ست مته رونیکس در اندازه‌های مختلفی تولیدشده و ساخته شده از فولاد باکیفیت و سخت‌کاری‌شده است تا در زمان سوراخکاری سخت‌ترین سطوح فلزی، پلاستیکی، آجری و بتنی از مقاومت و دوام بالایی برخوردار باشد.

راهنمای خرید ست مته

bit-set

ست مته


در دریل‌ها برای سوراخکاری بسته به قطر، عمق و شکل سوراخی، به مته‌هایی در اندازه‌های مختلف نیاز است. ست مته، با در اختیار قرار دادن مجموعه‌ای از مته‌ها با اندازه‌های مختلف، به شما این امکان را می‌دهد تا با صرف هزینه‌ای اندک بتوانید مجموعه‌ای از مته‌ها را همراه خود داشته باشید تا بسته به نیاز بتوانید از هر کدام از آن‌ها استفاده کنید.
کاربردهای زیاد ست مته، باعث شده تا برندهای تولیدکننده ابزار دست به تولید و عرضه آن بزنند؛ برند بین‌المللی رونیکس هم از این قاعده مستثنی نیست. رونیکس تولیدکننده انواع ست مته در اندازه‌های مختلف برای انجام کاربری‌های مختلف مرتبط با سوراخکاری است. در هنگام خرید مجموعه مته باید به نوع و اندازه آن‌ها، جنس و کیفیت ساخت و برند تولیدکننده آن توجه کنید.

رونیکس، همراه همیشگی شما


رونیکس با بررسی و شناخت نیاز بازار ابزار ایران، بیش از 2500 نوع ابزار را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده است. ست مته رونیکس از جمله قطعات باکیفیت این برند است که در انواع و اندازه‌های مختلف و برای طیف گسترده‌ای از کاربری‌ها ساخته شده ‌است.

bit-set

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع ست مته، بهترین مارک ست مته و قلم، خرید ست مته و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.