onci-circular-saw-blade

اره الماسه انسی

اره الماسه یا صفحه برش، از متعلقاتی است که با بسته شدن روی اره گردبر، اره فارسی‌بر، اره رومیزی یا اره میزی صنعتی باعث برش چوب، آلومینیوم و... می‌شود. انواع اره الماسه شامل تیغ اره الماسه چوب، تیغ اره الماسه MDF، تیغ اره‌ خط زن، تیغ اره الماسه آلومینیوم و... است.
رونیکس، اره الماسه انسی را همانند سایر ابزارآلات خود با کیفیت متمایز و دوام بالا روانه بازار ابزار می‌کند.

راهنمای خرید اره الماسه

onci-circular-saw-blade

اره الماسه


یکی از کاربردی‌ترین انواع تیغه‌های برش که در نجاری، صنایع چوب و دیگر صنایع استفاده می‌شود، اره الماسه است. اره الماسه در انواع مختلفی تولید می‌شود؛ تیغ اره الماسه چوب، تیغ اره الماسه MDF، تیغ اره الماسه آلومینیوم و تیغ اره‌های خط زن از رایج‌ترین انواع آن هستند.
اهمیت و کاربردهای زیاد اره الماسه، باعث شده تا برندهای زیادی دست به تولید آن بزنند؛ برند رونیکس هم از این قاعده مستثنی نیست. رونیکس در کنار تولید انواع اره الماسه در اندازه‌های مختلف، انواع اره الماسه انسی را به بازار ابزار عرضه می‌کند.
برند فرانسوی انسی تولیدکننده انواع صفحه برش در اندازه‌های مختلف است؛ تیغ اره الماسه چوب، تیغ اره الماسه MDF، تیغ اره الماسه آلومینیوم و تیغ اره‌ خط زن از بهترین و باکیفیت‌ترین تولیدات این برند است که توسط شرکت رونیکس به بازار عرضه شده است.
در زمان خرید اره الماسه به قطر تیغ اره، نوع و تعداد دندانه‌ها، کیفیت ساخت و برند تولیدکننده آن توجه کنید. به همین دلیل در ادامه به ویژگی‌هایی که یک اره الماسه حرفه‌ای را از نمونه بی‌کیفیت آن متمایز می‌کند، می‌پردازیم.

نوع دندانه‌ها


به نوع دندانه‌های اره الماسه توجه کنید. اره الماسه با دندانه‌های مختلفی تولید می‌شود؛ ATB، TCG و FT برخی از رایج‌ترین انواع دندانه‌های اره الماسه هستند. هر کدام از انواع دندانه‌ها مناسب برش متریال خاصی است. به عنوان مثال دندانه‌های ATB برای برش چوب‌های نرم، سخت و تخته‌های سه‌لایه و روکش‌دار مناسب هستند.
اره الماسه انسی در اندازه‌های مختلفی و در انواع TCG ،FT و... برای برش انواع متریال‌ها تولید شده که علاوه بر مقاومت در برش انحنا و پرش، برش‌های سالم و باکیفیتی را به شما ارائه می‌دهد.

تعداد دندانه‌ها


تعداد دندانه‌های اره الماسه، نقش بسیار مهمی در کیفیت برش دارد. تعداد دندانه‌ها با علامت TPI یا تعداد دندانه در هر اینچ نشان داده می‌شود. اره الماسه با TPI بیشتر، دندانه‌های ریزتری دارد و فاصله دندانه‌ها نسبت به یکدیگر کمتر است و برش نرم‌تری را ایجاد می‌کند. از طرف دیگر TPI کمتر دندانه‌های درشت‌تر با فاصله زیادتری دارد و برش خشن‌تری را به شما ارائه می‌دهد.
اره الماسه انسی با تعداد دندانه‌های مختلفی تولید شده تا بدون هیچ نگرانی از گرفتگی یا شکستن دندانه‌ها بتوانید انواع متریال‌ها را برش دهید.

رونیکس، همراه همیشگی شما


رونیکس با بررسی و شناخت نیاز بازار ابزار ایران، بیش از 2500 نوع ابزار را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده است. اره الماسه انسی از جمله متعلقات ابزار باکیفیت این برند است که در انواع و اندازه‌های مختلف و برای طیف گسترده‌ای از کاربری‌ها ساخته شده ‌است.

ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع اره الماسه، بهترین مارک صفحه برش، خرید صفحه برش و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.