caliper

کولیس رونیکس

کولیس ابزاری برای اندازه‌گیری قطر بیرونی و قطر درونی اجسام است. کولیس‌ها به سه دسته کولیس ورنیه، کولیس ساعتی و دیجیتال تقسیم می‌شوند. از این ابزار در صنایع مختلفی از تاسیسات گرفته تا پزشکی و هوافضا استفاده می‌کنند.
مهمترین معیار در خرید کولیس دقت اندازه‌گیری است. محصولی ارزش خرید دارد که دقیق‌ترین نتیجه را برای کاربر به ارمغان بیاورد. رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده ابزار در ایران انواع مختلفی از کولیس را ساخته و در اختیار مصرف‌کننده قرار داده‌است.

راهنمای خرید کولیس

caliper

کولیس


مهمترین معیار در خرید کولیس دقت اندازه‌گیری آن است. این ابزار معمولا مطابق با استاندارد بین‌المللی و اندازه‌گیری متریک درجه‌بندی می‌شوند. از دیگر عوامل در قیمت کولیس جنس بدنه است. به دلیل استفاده طولانی مدت و روزانه از این ابزار، بدنه محصول باید جنس مقاومی داشته باشد.

دقت اندازه‌گیری

کولیس‌های ساخت رونیکس از مدل استنلس استیل هستند و می‌توانند ضخامت قطر داخلی اجسام را با دو پارامتر اینچ و میلی‌متر اندازه‌گیری کنند.
این ابزارها همچنین دارای زوایای مختلف برای سهولت در تشخیص دقیق اندازه هستند. کولیس‌های رونیکس در سایزهای متفاوت ساخته شده و در اختیار مصرف‌کنندگان قرار گرفته‌است.

جنس بدنه و مقاومت

بدنه کولیس‌های ساخته شده توسط رونیکس از جنس استیل باکیفیت است تا مقاومت و کارایی خوبی در برابر ضربه و استفاده طولانی مدت داشته باشد.

برند رونیکس، قابل اعتماد و باکیفیت

رونیکس در سال‌هایی که در بازار ابزار فعال است نشان داده برندی قابل اعتماد و باکیفیت است. ابزار برقی، شارژی، بادی، بنزینی و دستی رونیکس هم‌رده با ابزار سوپربرندهای جهانی تولید می‌شوند تا کاربر کیفیتی بی‌نظیر را تجربه کند.
کولیس‌های ساخت رونیکس هم مانند دیگر ابزار این برند در نهایت دقت و کیفیت تولید شده‌اند.

caliper

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع کولیس و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.