hole-saws

مته گردبر

مته گردبر یکی از انواع مته‌ها و مناسب ساخت‌وسازهای عمومی و صنعتی است که در نصب یراق‌آلات، ایجاد سوراخ در سقف و زمین و یا سوراخکاری روی دیوار برای کابل‌کشی ساختمان کاربرد دارد. مته گردبر، استوانه‌ای تو خالی با لبه دندانه‌دار است که با نصب روی دریل، امکان برش دقیق و سریع قطعه کار را ایجاد می‌کند. انواع مته گردبر با اشکال و اندازه‌های مختلف برای انجام کارهای گوناگون ساخته شده است.
رونیکس به عنوان رهبر بازار ابزار ایران تولیدکننده انواع مته گردبر شامل گرد بر الماسه و گرد بر بای متال در اندازه‌های مختلف است. مته گردبر رونیکس قطعه‌ای مقاوم و بادوام با دندانه‌های باکیفیت است که شما را در عملیات سوراخکاری یاری می‌کند.

tct-hole-saw

گردبر الماسه

مته گرد بر الماسه، یکی از انواع مته گرد بر است که به دلیل طراحی فرم خاص تیغه خود، برای سوراخکاری سطوح چوبی، فلزی، پلاستیکی، تخته‌های PVC، دیوارهای گچی و حتی بتن‌های سخت مناسب است. اگر به دنبال بهترین گرد بر الماسه بازار هستید، رونیکس را انتخاب کنید. مته گرد بر الماسه رونیکس در اندازه‌های مختلفی تولید شده و دارای تیغه برشی باکیفیت و دندانه‌دار با دقت بالا و مقاوم در برابر ضربه و سایش است.

گردبر الماسه

گردبر بای متال

مته گرد بر بای متال یکی دیگر از انواع مته گرد بر است که برای سوراخکاری فلزات و چوب در کارهای مداوم و طولانی مدت ایده‌آل است. رونیکس تولیدکننده انواع گرد بر بای متال در اندازه‌های مختلف و مناسب برای نصب روی انواع دریل‌ها است تا با بدنه و دندانه‌های مستحکم خود انواع فلزات و آلیاژها با درجه سختی‌های مختلف را سوراخکاری کند.

گردبر بای متال
bi-metal-hole-saw
contact-us

بانک جامع قطعات رونیکس

رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین خاطر است که خریداران مته گرد بر و کلیه ابزارآلات رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود ندارند.

رونیکس سرویس
hole-saws

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس با خبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم. تمام آنچه درباره انواع مته گرد بر و قیمت مته گرد بر و استفاده از آن نیاز دارید، در مجله رونیکس نوشته شده است.