events

رویداد‌های رونیکس

رونیکس برای نمایش قدرت و کیفیت ابزارآلات خود و همچنین معرفی جدیدترین محصولات این برند بین‌المللی، در نمایشگاه‌های تخصصی ابزار شرکت می‌کند. رونیکس در تمام این رویدادها، با طراحی غرفه‌ای منحصربه‌فرد و با همراهی تمام تیم‌های فعال در این برند، راوی پیشرفت صنعت ابزار است. حضور در نمایشگاه‌های تخصصی و بین‌المللی فرصتی است تا مدیران برند رونیکس از نزدیک با صاحبین صنایع، صنعتگران، بزرگان بازار ابزار و علاقه‌مندان و مصرف‌کنندگان محصولات رونیکس دیدار و گفت‌وگو کند. 

رویداد آینده

Events

خوزستان، قلب تپنده صنعت و اقتصاد ایران

خوزستان، سرزمین رودها و تمدن‌های کهن، خطه‌ای گرم و خاستگاه مردمی خونگرم، اصیل و غیور است؛ مردمی که عاشقانه برای پیشرفت و آبادانی این آب و خاک تلاش می‌کنند. اهواز مرکز استان خوزستان و یکی از مهم‌ترین شهرهای صنعتی کشور، میزبان رویداد منحصربه‌فردی خواهد بود. اولین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی ابزارآلات خوزستان، به میزبانی مردم خونگرم و مهمان‌نواز اهواز، با هدف رونمایی از توانمندی‌های صنایع مختلف و ایجاد فضای تعاملی بین صنعتگران برگزار خواهد شد.

نمایشگاه اهواز

رویدادهای قبلی

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران

بیست‌وسومین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران از ۱۲ تا ۱۵ مرداد 1402 در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد. رونیکس در این نمایشگاه با غرفه‌ای با مساحت بیش از 1000 متر حاضر بود تا راوی کیفیت و تنوع بی‌نظیر محصولات خود با بیش از 2500 نوع ابزار به همراه بزرگترین بانک قطعات ابزار کشور با بیش از 34000 نوع قطعه و دیگر خدمات خود باشد.

نمایشگاه تهران

اولین نمایشگاه بین‌المللی ابزار و یراق‌آلات تبریز

برند رونیکس در مسیر موفقیت خود با چالش‌های زیادی روبه‌رو شده است. اما یکی از مهم‌ترین آن‌ها، مساله ارتباط با هم‌صنفی‌ها، مغازه‌داران، تجار ابزار و از همه مهم‌تر ادای احترام به بزرگان و اساتید صنف ابزار بوده است.

نمایشگاه تبریز

همایش روز بازاریابی رونیکس

برند رونیکس در مسیر موفقیت خود با چالش‌های زیادی روبه‌رو شده است. اما یکی از مهم‌ترین آن‌ها، مساله ارتباط با هم‌صنفی‌ها، مغازه‌داران، تجار ابزار و از همه مهم‌تر ادای احترام به بزرگان و اساتید صنف ابزار بوده است.

همایش
events

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس با خبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره رویدادها، همایش‌ها و نمایشگاه‌های رونیکس نیاز دارید؛ در مجله رونیکس نوشته شده است.

    مقالات مرتبط