نمایش قدرت و کیفیت رونیکس در نمایشگاه صنعت ساختمان

 
بیست‌وسومین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران از ۱۲ تا ۱۵ مرداد 1402 در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد. رونیکس در این نمایشگاه با غرفه‌ای با مساحت بیش از 1000 متر حاضر بود تا راوی کیفیت و تنوع بی‌نظیر محصولات خود با بیش از 2500 نوع ابزار به همراه بزرگترین بانک قطعات ابزار کشور با بیش از 34000 نوع قطعه و دیگر خدمات خود باشد.
ronix

استقبال باشکوه علاقه‌مندان ابزار از غرفه رونیکس

 

حضور قدرتمند رونیکس در میان بزرگان صنعت ساختمان کشور و خاورمیانه، از ساعات اولیه افتتاح نمایشگاه، خودنمایی می‌کرد. در طول روزهای برگزاری نمایشگاه، استقبال بی‌نظیر بازدیدکنندگان از غرفه رونیکس در سالن 40 نمایشگاه بین‌المللی تهران نشان داد که چرخ صنعت ساختمان و هیچ صنعت دیگری بدون ابزار باکیفیت نمی‌چرخد.

اخبار حضور رونیکس در نمایشگاه صنعت ساختمان از دید رسانه‌ها

تنوع بی‌نظیر محصولات و کیفیتی که اتفاقی نیست!

رونیکس تولیدکننده بیش از ۲۵۰۰ محصول برقی، شارژی، بنزینی، بادی و دستی برای انجام طیف گسترده‌ای کاربری‌ها است. اما ارائه محصولات متنوع به تنهایی نمی‌تواند ضامن موفقیت یک سازمان باشد. این تنوع باید با کیفیت همراه باشد تا بتواند اعتماد مشتریان را از محصولات جلب کند؛ کیفیت رونیکس اتفاقی نیست و حاصل برنامه‌ریزی و تلاش شبانه‌روزی خانواده بزرگ این شرکت است.

بزرگترین بانک قطعات ابزار کشور و خدمات پس از فروش متمایز

تنوع رونیکس تنها در ابزار این شرکت خلاصه نمی‌شود؛ رونیکس دارای بزرگترین بانک قطعات ابزار کشور با بیش از 34000 نوع قطعه است. این تنوع بی‌نظیر قطعات در کنار 180 نمایندگی خدمات پس از فروش باعث شده تا مشتریان رونیکس هیچ نگرانی از بابت تامین قطعات و خدمات‌ نداشته باشند. مشتریان رونیکس در هیچ زمانی تنها نیستند؛ چرا که ما معتقدیم که کیفیت همواره باید با حمایت همراه باشد.

رونیکس سرویس

دریافت کاتالوگ محصولات رونیکس

دریافت کاتالوگ محصولات رونیکس

Trade-show

طراحی و ساخت غرفه‌ای متفاوت؛ راوی قدرت و کیفیت رونیکس


کیفیت اتفاقی نیست! جمله‌ای که شناسنامه و هویت رونیکس بر مبنای آن پایه‌گذاری شده است. اما این جمله تنها در ابزارآلات رونیکس خلاصه نمی‌شود. در طراحی و ساخت تک‌تک اجزا و جزئیات غرفه رونیکس می‌توان ردپای کیفیت را مشاهده کرد. غرفه‌ای که حاصل تلاش شبانه‌روزی ده‌ها نفر از پرسنل رونیکس و پیمان‌کاران ساخت و طراحی غرفه است تا راوی قدرت و کیفیت این شرکت باشد. 
international-construction-industry-exhibition

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس با خبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.

مقالات مرتبط