grease-gun

گریس پمپ

گریس پمپ رونیکس وسیله‌ای است که برای گریس کاری و روان کاری انواع یاتاقان، چرخ دنده‌ها، بلبرینگ و همچنین برای تمامی خودروها، ماشین آلات کشاورزی و دستگاه‌های صنعتی استفاده می‌شود. از گریس پمپ های دستی برای روان‌کاری در ابعاد کوچک استفاده می شود. این نوع گریس پمپ ها دارای یک دسته اهرمی شکل است که از آن برای پمپاژ گریس استفاده می‌شود. گریس پمپ‌های دستی به جهت هدایت گریس به نقطه مورد نظر دارای یک شلنگ با طول مشخص است.

راهنمای خرید گریس پمپ

grease-gun

گریس پمپ


گریس پمپ دستی کوچک‌ترین نمونه مرسوم گریس پمپ است. ساختار گریس پمپ دستی متشکل از یک مخزن استوانه‌ای و یک فنر قدرتمند تحت فشار است و یک اهرم که گریس را به نازل خروجی پمپاژ می‌کند. رونیکس به عنوان رهبر بازار ابزار ایران، ابزار صنعتی، نیمه صنعتی، کارگاهی و خانگی متنوعی را ساخته و به بازار عرضه کرده‌است.

جنس بدنه گریس پمپ


جنس بدنه و نوع طراحی گریس پمپ، مهمترین نکته هنگام خرید این محصول است. به عنوان مثال گریس پمپ تمام استیل رونیکس RH-4300 ابزاری است که شما به طور منظم از آن در تعمیرگاه یا گاراژ ها استفاده می­کنید. رونیکس RH-4300 دارای یک دستگیره بلند ارگونومیک است تا کارکرد بهتری داشته باشد. رونیکس RH-4300 دارای یک بدنه تمام استیل بادوام با ماشین کاری دقیق است. قدرت مکش بالا با سیستم دشارژ مناسب از ویژگی­های عالی این ابزار است. گریس پمپ تمام استیل RH-4300 با همان ساز و کار سایر تلمبه­های روغن کش با انتقال گریس به قطعات مکانیکی از طریق نازل تحت فشار کار می­کند. رونیکس RH-4300 یک دستگاه چند منظوره برای استفاده از روان کننده­ها و گریس­ها در قطعات مکانیکی است. مکانیک­ها، مهندسان، و افراد غیرحرفه­ای نیز می­توانند از آن استفاده کنند. این دستگاه برای روان سازی تحت فشار برای قسمت­های داخلی که بدون باز کردن قطعات دسترسی به آنها دشوار است طراحی شده است.

رونیکس، برند مطمئن


کیفیت ابزار رونیکس باعث شده مصرف‌کنندگان به ابزار تولید این برند اعتماد داشته باشند. گریس پمپ از جمله ابزار دستی باکیفیت و مقاوم رونیکس است که تمام نیاز مصرف‌کننده را برطرف می‌کند.

grease-gun

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم. تمام آنچه درباره انواع گریس پمپ، بهترین مارک گریس پمپ، خرید گریس پمپ و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.