angle-grinder

فرز آهنگری رونیکس

در حرفه آهنگری باید ابزاری مستحکم، قوی و با دوام داشته باشید. ابزاری که بتواند از عهده برش قطعات سخت آهن براید. فرز آهنگری انتخاب اول کسانی است که در کارگاه‌های صنعتی و نیمه صنعتی کار می‌کنند.
این ابزار که به فرز آهنگری سوپر و فرز برقی آهنگری نیز شناخته می‌شوند، برای برش ورقه‌ها و قطعات فلزی، پرداخت سطوح فلزی و صاف‌کردن لبه‌های بیرون‌زده‌ قطعه‌ کار مورد استفاده قرار می‌گیرند.
فرز آهنگری رونیکس دارای موتور قدرتمند، صفحه برش با قطر عموما 180 میلی‌متر، طراحی کاربر پسند، کلیدهای ضدغبار، وزن کم و تکنولوژی به روز است.

ویدئوهای محصولات

راهنمای خرید فرزهای آهنگری رونیکس

angle-grinder

نکات مهم در خرید فرز آهنگریدر کارگاه‌های آهنگری و محوطه‌های ساختمان‌سازی، فرز آهنگری ابزاری ضروری و کاربردی است. ابزاری که باید علاوه بر داشتن موتوری قدرتمند و بادوام، طراحی کاربرپسندی هم داشته باشد.
در این نوشتار به تمام نکات مهم در رابطه با خرید فرز آهنگری اشاره می‌کنیم.

قدرت موتور و کیفیت قطعات

فرز آهنگری برای آنکه بتواند قطعات آهن را برش داده و یا صاف کند، نیاز به یک موتور قدرتمند دارد. موتوری که باید توانایی کار مستمر را برای کاربر به ارمغان بیاورد.
رونیکس در ساخت فرزهای آهنگری خود از موتورهای قدرتمند 2200 و 2400 وات استفاده می‌کند. این ابزار با دارا بودن آرمیچر و بالشتک‌های صنعتی، سیم‌پیچ با درجه خلوص مس بالا و تکنولوژی به روز، کارایی را برای کاربر تضمین می‌کند.
از طرف دیگر فرزهای آهنگری رونیکس دارای سیستم استارت نرم است. این قابلیت از روشن‌شدن ناگهانی دستگاه جلوگیری می‌کند و موجب حفظ امنیت کاربر می‌شود

طراحی کاربرپسند و حرفه‌ای

طراحی تنها مربوط به شکل و یا حتی وزن یک ابزار نیست. مولفه‌های مختلفی در طراحی فرز آهنگری وجود دارد که می‌تواند این ابزار را از نمونه‌های مشابه متمایز کند.
در فرز آهنگری رونیکس علاوه بر طراحی ارگونومیک و وجود دسته ضد لرزش و ضد تعریق، سیستم گردش هوا داخلی تعبیه شده است. این سیستم هوای گرم داخل دستگاه را از طریق شیارهای روی بدنه بیرون می‌دهد تا موتور دستگاه بیش از اندازه داغ نشود. این سیستم عمر مفید دستگاه را افزایش داده و امکان فعالیت طولانی مدت را برای کاربر فراهم می‌کند.
استفاده از بلبرینگ و کلیدهای ضدغبار ویژگی دیگر فرزهای آهنگری رونیکس است که این ابزار را انتخاب مناسبی برای محیط‌های پر گردوغبار کارگاهی می‌کند.

اصالت برند

نکته مهم دیگر در خرید هر ابزاری، برند دستگاه است. برند هویت و شناسنامه ابزار است. رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین برند سازنده ابزار ایران، با ساخت فرز آهنگری در آیتم کدهای مختلف، تمام نیاز کاربران این ابزار را برطرف می‌کند.
180 نمایندگی فعال در سراسر کشور، خدمات پس از فروش منحصر به فرد و بانک قطعات بی‌نظیر از جمله ویژگی‌های برند رونیکس است.

Ronix Mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس با خبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع فرز آهنگری و استفاده از آن نیاز دارید؛ در مجله رونیکس نوشته شده است.