اینورتر جوشکاری رونیکس

اینورتر جوشکاری ابزار پرمصرفی است که در فعالیت‌های صنعتی، کارگاهی و خانگی کاربرد دارد. رونیکس به عنوان رهبر بازار ابزار ایران، دستگاه‌های جوش متنوعی را ساخته و در اختیار مشتریان قرار داده‌است.
اینورترهای ساخت رونیکس با استفاده از به‌روزترین تکنولوژی دنیا، ساخته شده از مواد اولیه باکیفیت، طراحی ارگونومیک، توان بالا و خدمات پس از فروش منحصر به فرد جایگاهی ویژه بین کاربران دارد.
رونیکس با توجه به نیاز بازار و مشتری مینی اینورتر( مناسب برای کارهای سبک) و اینورترهای باکیفیتی در اختیار کاربران قرار داده‌است.
رونیکس با ساخت مینی اینورترهای متنوع توانسته تمام نیاز کاربران خانگی برای خرید و استفاده از دستگاه جوش را برطرف کند. این ابزار با بهره‌گیری از تکنولوژی IGBT و همچنین سیستم Arc Force کیفیت جوشکاری را تضمین می‌کند.
اینورترهای جوشکاری رونیکس نیز با قابلیت تنظیم آمپر خروجی، استفاده از تکنولوژی توربو فن پلاس برای خنک‌کاری دستگاه، طراحی ارگونومیک و مصرف انرژی پایین انتخاب مناسبی برای فعالیت‌های صنعتی، کارگاهی و حتی خانگی است.
اینورترهای جوشکاری رونیکس

ویدئو محصولات

راهنمای خرید دستگاه اینورتر جوشکار

آمپر خروجی و جوشکاری بی‌دردسر

آمپر خروجی مهمترین نکته‌ای است که باید هنگام خرید اینورتر به آن توجه کنید. این پارامتر نشان دهنده کیفیت دستگاه و همچنین گستره عملکرد آن است. هرچه آمپر خروجی دستگاه بیشتر باشد، اینورتر قادر خواهد بود مدت زمان بیشتر و با الکترودهای متنوع‌تری کار کند.

رونیکس با ساخت اینورترهایی با خروجی 160 تا 250 آمپر دست کاربران را برای خرید دستگاه جوش دلخواه باز گذاشته است.

 سیستم خنک‌کاری دستگاه

عملیات جوشکاری دمای زیادی تولید می‌کند و دستگاه برای کار مداوم باید خنک باشد. به همین خاطر توانایی و عملکرد فن هنگام خرید دستگاه جوشکاری بسیار مهم است.
اینورترهای رونیکس با فناوری توربو فن پلاس خیال کاربر را از پایین نگه‌داشتن دمای دستگاه و کار مداوم راحت کرده‌است.

طراحی و وزن دستگاه جوش

جوشکارها معمولا ابزار کار خود را حمل می‌کنند. به همین خاطر طراحی و وزن دستگاه جوش برای کاربران اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد. هرچه دستگاه وزن کمتری داشته باشد، کار را برای اپراتر راحت‌تر می‌کند.
دستگاه‌های جوش رونیکس در کنار طراحی ارگونومیک و وزن کم، دارای یک دسته برای حمل و نقل آسان است.

خدمات پس از فروش و برند دستگاه

کاربران ابزار همواره سراغ برندی می‌روند که امتحان خود را در بازار ابزار پس داده باشد. رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده ابزار در ایران توانسته در سال‌های گذشته اعتماد مشتریان را جلب کند. اینورترهای ساخت رونیکس به دلیل طراحی منحصر به فرد، کیفیت ساخت و تکنولوژی به روز همواره مورد توجه خریداران است. خدمات پس از فروش رونیکس هم دلیل دیگری است که باعث شده جوشکاران به دستگاه‌های اینورتر این برند اعتماد داشته باشند.

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.

تمام آنچه درباره انواع دستگاه جوش و خرید اینورتر جوشکاری و دستگاه جوش خانگی نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.