hacksaw

کمان اره

کمان اره از ابزار پرکاربرد در صنایع و فعالیت‌های مختلف است. همانطور که از نام این محصول پیدا است، طراحی کمان اره شبیه به کمان است. کمان اره‌ها به نسبت نوع کاربری و بعضا طراحی، به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند. معمولا از کمان اره برای برش فلزات، پلاستیک، چوب و ... استفاده می‌شود. رونیکس به عنوان متنوع‌ترین برند بازار ابزار، انواع کمان اره را تولید و به بازار عرضه کرده‌است.

راهنمای خرید کمان اره

hacksaw

کمان ارهکمان اره رونیکس از ابزار کاربردی و پرفروش این برند است. از کمان اره برای برش انواع فلزات، پلاستیک و چوب استفاده می‌کنند. در هنگام خرید کمان اره باید به جنس تیغه، طراحی دسته و برند دستگاه توجهی ویژه کرد.

جنس تیغه کمان اره


جنس و مقاومت تیغه کمان اره، مهمترین ویژگی هنگام خرید این محصول است. به عنوان مثال کمان اره RH-3611 دارای تیغه 300 میلی‌متری بادوام (24 دندانه در اینچ) از جنس بایمتال برای بهترین عملکرد در برش انواع فلزات سخت است.

طراحی بدنه و دسته


از دیگر پارامترهای مهم انتخاب یک کمان اره کاربردی و خوب، طراحی محصول، مخصوصا دسته کمان اره است. طراحی این ابزار باید به نحوی باشد که کاربر بتواند به راحتی با آن کار کند.
به عنوان مثال RH-3613 رونیکس مجهز به دسته ای با روکش TPR و طراحی ارگونومیک است که باعث شده با صرف کمترین انرژی، بیشترین کارایی را داشته باشد. این دسته دارای روکش ضد تعریق است که از لغزش کمان اره در دست کاربر جلوگیری می کند. از دیگر ویژگی های این کمان اره قرارگیری یک پین فلزی و مستحکم در زیر دسته است که به کاربر این امکان را می دهد تا در صورت کند شدن تیغه به راحتی آن را تعویض کند. همچنین این پین به ثابت نگه داشتن تیغه کمک می کند. در ضمن طول این ابزار برابر با 48 سانتی متر و طول تیغه آن 33 سانتی متر است.

رونیکس، برند مطمئن


برند دستگاه مهمترین پارامتر هنگام خرید ابزار است. رونیکس به عنوان رهبر بازار ابزار ایران، توانسته در سال‌های فعالیت خود اعتماد مصرف‌کننده را جلب کند. کیفیت بالای ابزار در کنار خدمات پس از فروش منحصر به فرد از ویژگی‌های ابزار رونیکس است. کمان اره رونیکس از جمله ابزار پرکاربرد و مقاوم این برند است.

hacksaw

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم. تمام آنچه درباره انواع کمان اره، بهترین مارک کمان اره، خرید کمان اره و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.