foot-pump

تلمبه پایی

تلمبه پایی ابزاری کاربردی است. این محصول معمولا از یک یا دو سیلندر پرقدرت ساخته شده که به وسیله فشار پا کار می‌کند. این نوع تلمبه‌ها قدرت بیشتری نسبت به نوع دستی دارند. رونیکس با شناخت نیاز مخاطب و بازار بیش از 2500 کد آیتم ابزار در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده‌است. تلمبه پایی یکی از محصولات باکیفیت، بادوام و پرکاربرد رونیکس است.

راهنمای خرید تلمبه پایی

foot-pump

تلمبه پایی


تلمبه پایی ابزاری پرکاربرد است که می‌تواند جایگزین تلمبه‌های دستی باشد. این ابزار معمولا از یک یا دو سیلندر پرقدرت ساخته شده و با فشار پای کاربر، انرژی مورد نیاز سیلندر تلمبه را تامین می‌کند.
تلمبه پایی جایگزین تلمبه‌های دستی است. از این ابزار بیشتر برای باد زدن لاستیک دوچرخه استفاده می‌کنند. البته این محصول توانایی باد کردن تایرهای ماشین را نیز دارد. در هنگام خرید تلمه پایی باید به تعداد و جنس سیلندر ابزار، طراحی و برند آن توجهی ویژه کرد.

سیلندر تلمبه پایی


تلمبه پایی تک‌سیلندر رونیکس مدل RH-4201 با داشتن یک سیلندر قوی و قطور، قادر است در مقایسه با تلمبه‌‌های دستی، باد را با فشار بیشتر و تا میزان 7 بار تولید کند. برای کار با این تلمبه پایی، نیازی به صرف انرژی زیادی نیست و می‌توانید با استفاده از پا و با کمک‌گرفتن از وزن کاربر، فشار باد مورد نظر را ایجاد کنید.

طراحی تلمبه پایی


تلمبه پایی دوسیلندر رونیکس مدل RH-4202 ابزاری با طراحی منحصر به فرد است. اتصال محکم بدنه‌ این تلمبه پایی رونیکس، مناسب برای کارکردهای متمادی بوده و کیفیت ساخت بالای این ابزار موجب افزایش دوام و طول عمر آن شده است. همچنین این محصول ساخته شده از مواد مرغوب و درجه‌یک است. RH-4202 دارای پدال بزرگ و زیرپایی ضد لغزش برای پمپاژ سریع و آسان؛ مجهز قفل‌ ایمنی پدال برای ایمنی بیشتر و حمل آسان‌تر؛ دارای شلنگ به طول 0.6 متر و نازل اضافه برای استفاده در تایرهای دوچرخه، موتورسیکلت و توپ و قابلیت اتصال قوی شلنگ و نازل برای حداکثر کارایی است.

رونیکس، برند مطمئن


رونیکس بیش از 2500 نوع ابزار به بازار عرضه کرده‌است. محصولات رونیکس با کیفیت متمایز و همچنین خدمات پس از فروش منحصر به فرد خود توانسته اعتماد مصرف‌کنندگان را جلب کند. تلمبه پایی رونیکس از جمله ابزار بادوام و کاربردی این برند است که تمام نیاز خریداران را برطرف می‌کند.

foot-pump

مجله رونیکس


با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم. تمام آنچه درباره انواع تلمبه پایی، بهترین مارک تلمبه پایی، خرید تلمبه پایی و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.