gas-chainsaw

اره زنجیری بنزینی

اره‌های زنجیری بر اساس نوع منبع تغذیه به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند. اره بنزینی که به اره درخت‌بر بنزینی نیز معروف است، قدرتمند‌ترین نوع این محصول است. برای انتخاب بهترین مارک اره بنزینی باید به قدرت موتور، میزان مصرف سوخت، کاربراتور محصول، میزان آلایندگی، قدرت ساطور، سیستم‌های ایمنی و محافظتی و همچنین برند دستگاه توجهی ویژه کرد.
اره بنزینی رونیکس مانند دیگر محصولات این برند هم‌رده با محصولات سوپربرندهای جهانی تولید می‌شود و توانسته اعتماد مشتریان را جلب کند.

ویدئو محصولات

electric-chainsaw

اره زنجیری برقی


تفاوت اره زنجیری برقی با بنزینی منبع تغذیه است. این ابزار باید به صورت مستقیم به برق متصل باشند. در هنگام خرید اره زنجیری برقی باید به توان دستگاه، مصرف انرژی، مکانیسم تعویض زنجیر، سیستم روغن‌کاری خودکار، سیستم خنک‌کاری محصول و برند سازنده توجهی ویژه کرد.
رونیکس به عنوان رهبر بازار ابزار اره‌های زنجیری برقی متنوعی را ساخته و روانه بازار کرده‌است.
اره زنجیری رونیکس

راهنمای خرید اره بنزینی

gas-chainsaw

خرید اره بنزینی


اره بنزینی ابزار پرقدرتی است. ابزاری که باید هنگام خرید آن به موارد مختلفی توجه کرد. برای خرید بهترین مارک اره موتوری بنزینی توجه به قدرت موتور و بازدهی محصول جایگاه ویژه‌ای دارد. از طرف دیگر به دلیل احتمال بروز حادثه در هنگام استفاده از این ابزار، کاربر باید محصولی را بخرد که استانداردهای ایمنی در ساخت آن رعایت شده‌باشد.

موتور پرقدرت

از اره بنزینی برای بریدن کنده‌های قطور درختان استفاده می‌شود. به همین خاطر این محصول باید توان بالایی برای کار مستمر داشته باشد. این توان بستگی به قدرت موتور دستگاه دارد.
به عنوان مثال اره بنزینی 4650 رونیکس از یک موتور قدرتمند 2300 واتی بهره می‌برد. این موتور تک سیلندر با سیستم احتراق دوزمانه، می‌تواند سرعتی بالغ بر 8500 دور در دقیقه ایجاد کند!
استفاده از سیستم احترام C.D.I در این محصول، موجب افزایش بادزهی موتور 4650 شده‌است تا کاربر بتواند مدت زمان بیشتری با محصول کار کند.

طراحی بدنه و رعایت موارد ایمنی

عامل دیگر برای خریدن بهترین مارک اره بنزینی طراحی محصول است. محصول باید در عین سبکی، توانایی کار طولانی مدت را داشته باشد.
اره 4635 رونیکس نمونه‌ای از این ویژگی است. این محصول ساخت رونیکس تنها 6 کیلوگرم وزن دارد. از طرف دیگر 4635 مجهز به سیستم ضدارتعاش و لرزش است تا کاربر بتواند مدت زمان طولانی بدون احساس خستگی با آن کار کند.
در اره درخت بر بنزینی 4635 سیستم روغن‌کاری اتوماتیک زنجیر، با روغن‌کاری دائمی زنجیر، مانع از اصطکاک زیاد ساطور وزنجیر شده و برشی ایمن‌تر و موثرتر را تضمین می‌کند.
همچنین سیستم ترمز اضطراری این محصول با قطع اتصال بین زنجیر و کلاج در موارد خطر، از آسیب کاربر جلوگیری می‌کند.

برند اره بنزینی و خرید مطمئن


رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده ابزار در ایران، اره بنزینی‌های باکیفیتی ساخته که تمام نیاز کاربران را برطرف می‌کند. این ابزار پرقدرت با خدمات پس از فروش منحصر به فرد، انتخابی مطمئن برای مصرف‌کننده است.

ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس با خبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع اره بنزینی و قیمت و خرید انواع اره درخت بر بنزینی و استفاده از آن نیاز دارید؛ در مجله رونیکس نوشته شده است.