air-blow-gun

تفنگ باد پاش

تفنگ بادپاش یکی از ابزارهای بادی است که به کمپرسور باد متصل می‌شود و می‌تواند باد را با قدرت بالایی به سمت سطوح مختلف بپاشد. این ابزار بادی برای غبارزدایی و پاک‌سازی اتومبیل، کارگاه‌های نجاری و منزل کاربرد دارد.
رونیکس، به‌عنوان متنوع‌ترین برند صنعت ابزار ایران، انواع بادپاش را با بالاترین طول عمر و بهترین عملکرد طراحی و تولید می‌کند.

راهنمای خرید تفنگ بادپاش

air-blow-gun

تفنگ بادپاش


برای انتخاب هر محصولی لازم است ابتدا در مورد ویژگی‌ها و عملکرد آن تحقیق کنید. برای خرید این محصول نیز لازم است به مکانیزم اثر، اجزا و ویژگی‌های آن توجه کنید.
مدل‌های مختلف تفنگ بادپاش رونیکس، برای پاک‌سازی گردوغبار، هدایت آب و آلودگی از روی سطوح مختلف مانند خودرو و ... ساخته شده‌اند. ساختار ارگونومیک و ضد لرزش این ابزارها مانع از خستگی کاربران در حین انجام کار می‌شود.

مکانیزم اثر


بادپاش ابزاری است که با اتصال به کمپرسور باد و ذخیره و هدایت هوای فشرده کار می‌کند.
انواع بادپاش حرفه‌ای رونیکس، با قابلیت استفاده آسان طراحی شده‌اند و با تمام انواع کمپرسور مطابقت دارند تا هوا را با قدرت بالا به سمت اشیای مورد نظر هدایت کنند.

نازل بادپاش


نازل، نقش مهمی در انتقال فشار باد دارد. نازل بادپاش براساس طول به سه دسته بلند، کوتاه و متوسط تقسیم‌بندی می‌شود.
انواع تفنگ بادپاش رونیکس، دارای نازل‌هایی هستند که با قابلیت تنظیم زاویه، دسترسی به مکان‌های دورتر را برای کاربران امکان‌پذیر می‌کند.

بدنه مقاوم


بدنه تفنگ بادپاش از جنس پلاستیکی یا فلزی است. بدنه از هر جنسی که باشد، لازم است نسبت به آب و روغن مقاوم باشد.
بدنه مقاوم و بادوام مدل‌های مختلف بادپاش رونیکس، در کنار قابلیت پاشش حجم بالایی از هوا، موجب کارایی بیشتر این ابزار بادی می‌شود. دسته ارگونومیک و ضد لغزش انواع تفنگ بادپاش رونیکس، قدرت نگه‌دارندگی بالایی دارد و مانع از خستگی دست کاربر در طول انجام فعالیت‌های متمادی می‌شود.

ماشه با طراحی حرفه‌ای


ماشه یکی دیگر از اجزای تفنگ بادپاش است که با فشاردادن آن، جریان هوا به بیرون از دستگاه هدایت می‌شود. بادپاش‌های رونیکس دارای ماشه بلند و حرفه‌ای هستند که باعث می‌شود تا استفاده از این ابزار برای کاربران راحت‌تر شود.

نقش تعیین‌کننده برند در کیفیت ابزار


رونیکس به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده بازار ابزار ایران، انواع ابزار بادی و تنفگ بادپاش را طراحی و تولید می‌کند. انواع بادپاش تولیدشده توسط رونیکس، مطابق با معتبرترین استانداردهای جهانی ساخته شده‌اند و توانسته‌اند رضایت مشتریان را جلب کنند.

air-blow-gun

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره بادپاش، تفنگ بادپاش، بادپاش رونیکس و استفاده از آن را نیاز دارید، می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.