pneumatic-drill

دریل بادی

دریل بادی، دریل نیوماتیک یا دریل پنوماتیک، یکی از ابزارآلات پرکاربرد در صنعت است که با هوای فشردۀ تامین‌شده از کمپرسور باد کار می‌کند.
اگر قصد خرید دریل بادی را دارید، رونیکس را به شما پیشنهاد می‌کنیم. مدل‌های متنوع دریل بادی رونیکس، با کیفیت متمایز و عملکرد مثال‌زدنی خود، کارایی خارق‌العاده‌ای را به کاربران صنایع مختلف ارائه می‌دهند.

راهنمای خرید دریل بادی

pneumatic-drill

دریل بادی


انواع دریل قدرتمند بادی رونیکس، از کیفیت ساخت خارق‌العاده‌ای برخوردار بوده و در خطوط تولید و مونتاژ با حجم کاری بالا و کارخانه‌های بزرگ و مجهز به پمپ باد، انتخاب ایده‌آلی خواهند بود. در این بخش، به مشخصاتی می‌پردازیم که هنگام خرید دریل بادی باید به آن‌ها توجه کنید.

موتور حرفه‌ای


موتور قدرتمند بادی با تعداد دور متناسب با کاربری مورد نیاز و دارای طراحی منحصربه‌فرد، کارایی دریل بادی را دوچندان می‌کند. دریل‌های بادی رونیکس، مجهز به موتور قدرتمند و بدون لرزش هستند که موجب افزایش دوام و تعادل ابزار می‌شود.

سه‌نظام مستحکم


سه‌نظام، مهم‌ترین بخش هر دریل است و چه آچاری باشد یا اتوماتیک، باید از کیفیت ساخت و دوام بالایی برخوردار باشد تا بتوانید در طول ساعات متمادی کاری به‌راحتی با دریل کار کنید. در طراحی و ساخت سه‌نظام دریل‌های بادی رونیکس به این موضوع توجه ویژه‌ای معطوف شده‌است.

بدنه ارگونومیک


طراحی ارگونومیک، وزن سبک، ابعاد کوچک و جمع‌وجور دریل بادی موجب قدرت مانور بیشتر کاربران در محیط‌های کاری مختلف می‌شود. تمام ابزارآلات ساخت رونیکس و به‌ویژه انواع دریل بادی ساخت این برند، با استفاده از بهترین مواد اولیه، کیفیت ساخت بالا و طراحی ارگونومیک تولید می‌شوند تا همراه همیشگی شما در انجام پروژه‌ها و کارهای فنی مختلف باشند.

محل قرارگیری اگزوز


در انواع بکس و دریل بادی قدیمی، قرارگیری اگزوز خروجی باد در جلوی دستگاه بادی، موجب بلندشدن گرد و خاک هنگام کار با ابزار و ایجاد مزاحمت برای کاربر می‌شد. اگزوز در انواع دریل بادی رونیکس به منظور جلوگیری از مزاحمت هوای خروجی برای کاربر، دور از قطعه کار و کاربر قرار گرفته است.

کلیدهای مقاوم و حرفه‌ای


وجود کلید مقاوم، ضد غبار و حرفه‌ای با کارکردهای مختلف در هر ابزاری ضروری است. انواع دریل بادی رونیکس مجهز به کلید پاور مقاوم، حرفه‌ای و ضد غبار هستند. قابلیت چپ‌گرد/راست‌گرد نیز در این دریل‌ها تعبیه شده‌است.

نقش تعیین‌کننده برند در کیفیت ابزار


رونیکس به‌عنوان بزرگ‌ترین برند بازار ابزار ایران، انواع دستگاه دریل بادی را طراحی و تولید می‌کند. این ابزارهای بادی مطابق با معتبرترین استانداردهای جهانی ساخته شده‌اند تا پاسخگوی نیازهای شما باشند.

pneumatic-drill

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم. تمام آنچه درباره بهترین دریل بادی، خرید دریل بادی، انواع دریل بادی رونیکس و استفاده از آن‌ها را نیاز دارید، می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.