جرثقیل زنجیری

جرثقیل زنجیری، ابزاری ایده‌آل برای حمل بار است و با انتقال نیروی چرخشی چرخ‌دنده‌ها به زنجیر کار می‌کند. این ابزار در کارگاه‌های تعمیرات و صاف‌کاری خودرو، آهنگری و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از جرثقیل زنجیری می‌توانید اجسام بالا ببرید و به راحتی جابه‌جا کنید.
رونیکس، برند پیشرو در تولید ابزارآلات و قطعات در ایران، انواع جرثقیل زنجیری را با بالاترین کیفیت تولید می‌کند تا پاسخگوی نیازهای مصرف‌کنندگان باشد.

راهنمای خرید جرثقیل زنجیری

chain-block

جرثقیل زنجیری


خرید جرثقیل زنجیری، با بدنه‌ای مستحکم، سیستم محافظت اضافه‌بار، زنجیر و قلاب حرفه‌ای خیال شما را از بابت داشتن ابزاری مطمئن برای جابه‌جایی اجسام مختلف راحت می‌کند.
انواع جرثقیل زنجیری رونیکس با کیفیت بی‌نظیر و دوام فوق‌العاده بالا تولید می‌شوند تا سال‌ها همراه مطمئن شما باشند. برای خرید جرثقیل زنجیری رونیکس باید به مجموعه‌ای از مشخصات دقت کنید که در این بخش، بیان می‌شوند.

بدنه


وزن خالص و ناخالص ابزار، ظرفیت، حداکثر تحمل بار، سیستم‌های محور و غلتک و ... از مهم‌های بدنه جرثقیل زنجیری هستند که هنگام خرید این ابزارها باید به آن‌ها دقت کنید.
در طراحی بدنه انواع جرثقیل زنجیری رونیکس به این ویژگی‌ها توجه ویژه‌ای معطوف شده تا ابزاری باکیفیت و کاربردی به دست خریدار برسد.

زنجیر دستی


هر حلقه زنجیر دستی در سایزهای متنوع با توجه با تناژ قابل حمل طراحی و تولید می‌شود.جرثقیل‌های زنجیری رونیکس دارای زنجیر دستی گالوانیزه تک‌رشته‌ای و دورشته‌ای هستند.

زنجیر بار


رونیکس با بررسی و شناخت نیاز بازار ابزار ایران، بیش از 2500 نوع ابزار را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده است. حاشیه زن‌های بنزینی رونیکس از جمله ابزار باکیفیت این برند است که در اندازه‌های مختلف و برای انواع کاربری‌ها ساخته شده ‌است.

قلاب و سیستم محافظ اضافه بار


وجود قلاب و سیستم محافظ بار در جرثقیل زنجیری از اهمیت بسزایی برخوردار است. قلاب‌های بالا و پایین انواع جرثقیل زنجیری رونیکس از جنس فولاد فورج‌ شده هستند و در اثر اضافه بار به میزان چندین برابر حد مجاز، به آرامی خم شده و به این ترتیب به کاربر هشدار می‌دهند. این طراحی باعث ایجاد امنیت برای کاربر حین استفاده از این محصل شده است.

نقش تعیین‌کننده برند در کیفیت ابزار


رونیکس به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده بازار ابزار ایران، انواع جرثقیل زنجیری را طراحی و تولید می‌کند. ابزار آلات جابه‌جایی و جرثقیل‌های زنجیری تولیدشده توسط رونیکس، مطابق با معتبرترین استانداردهای جهانی ساخته شده‌اند و توانسته‌اند رضایت مشتریان را جلب کنند.

chain-block

مجله رونیکس

رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین خاطر است که خریداران جرثقیل زنجیری و دیگر ابزارآلات جابجایی رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود ندارند.