work-gloves

دستکش ایمنی

دستکش‌های ایمنی در مشاغل مختلفی استفاده می‌شوند و برای هدف‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. دستکش‌های ایمنی برای محافظت از پوست معمولا از جنس‌های پلاستیکی طراحی و تولید می‌شوند که در برخورد با اشیای تیز احتمال آسیب دیدن در آن به حداقل برسد.
قبل از خرید دستکش ایمنی و به طور کلی هر محصولی، در مورد جنس، کیفیت و ویژگی‌های آن اطلاعات کافی را جمع‌آوری کنید تا نهایتا با توجه به کاربرد مورد نظر خود، بهترین انتخاب را داشته باشید.
رونیکس، برند پیشرو در تولید ابزارآلات و قطعات در ایران، انواع دستکش را با بالاترین کیفیت تولید می‌کند تا پاسخگوی نیازهای مصرف‌کنندگان باشد.

راهنمای خرید دستکش ایمنی

work-gloves

دستکش ایمنی


بیشترین حوادث و آسیب‌های وارده حین کار به دست‌ها در صورت استفاده از دستکش ایمنی مناسب قابل پیشگیری است. در واقع افرادی که به هر نحوی دچار بریدگی, خراش و سوختگی شدند در صورتی که از دستکش ایمنی با کیفیت استفاده می‌کردند، می‌توانستند از حوادث احتمالی جلوگیری کنند.
انواع دستکش ایمنی رونیکس با کیفیت بی‌نظیر و دوام فوق‌العاده بالا تولید می‌شوند تا سال‌ها همراه مطمئن شما باشند. برای خرید تجهیزات ایمنی باید به مجموعه‌ای از مشخصات دقت کنید که در این بخش، بیان می‌شوند.

ویژگی‌ها دستکش ایمنی مناسب


برای انتخاب یک دستکش ایمنی مناسب بررسی کنید که به چه نوع دستکشی نیاز دارید. دستکش ایمنی ضد برش یا عایق؟ کدام یک مناسب محیط کاری شما هستند؟ در حالت عمومی یک دستکش ایمنی باید ویژگی‌های نظیر مقاومت در برابر ضربات، حرارت و جریان برق، جلوگیری از عرق کرن دست، ضد حساسیت و دارای لایه داخلی، با دوام، سایز مناسب، مقاوم در برابر مواد شیمیایی و انعطاف خوب را داشته باشد. برای انتخاب و خرید تجهیزات ایمنی از جمله دستکش ایمنی توجه کنید نوع استاندارد آن را انتخاب کنید تا به دلیل کیفیت نامناسب دست شما آسیب نبیند.

نقش تعیین‌کننده برند در کیفیت ابزار


رونیکس به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده بازار ابزار ایران، انواع دستکش ایمنی را طراحی و تولید می‌کند. ابزارآلات ایمنی تولیدشده توسط رونیکس، مطابق با معتبرترین استانداردهای جهانی ساخته شده‌اند و توانسته‌اند رضایت مشتریان را جلب کنند.

بانک جامع قطعات رونیکس


رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین خاطر است که خریداران ابزارآلات ایمنی رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود ندارند.

ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره دستکش ایمنی و ابزارآلات ایمنی رونیکس و استفاده از آن را نیاز دارید، می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.