other-tools

ابزار عمومی

رونیکس با بیش از 2500 محصول، متنوع‌ترین برند ابزار ایران است. رونیکس توانسته در سال‌های فعالیت خود با شناخت نیاز مصرف‌کننده و بازار محصولاتی باکیفیت و کاربردی در اختیار مصرف‌کنندگان قرار دهد. محصولات رونیکس از ابزار صنعتی تا ابزار عمومی و خانگی را شامل می‌شود.
از جمله ابزار عمومی ساخت رونیکس می‌توان به قفل فرمان، پیچ ام دی اف، سرامیک بر بلبرینگی، چاشنی تنفگ میخکوب، تفنگ میخکوب دستی، رنده بغل دو راهه، قفل کتابی، چاقو تیز کن، کیت رنگی ریسمان بنایی، بست کمری و تیغ کاتر اشاره کرد.

قفل فرمان

قفل فرمان از ابزار ضروری برای رانندگان است. وسیله‌ای که می‌تواند جلوی سرقت ماشین را بگیرد. جنس و مقاومت قفل فرمان، تعداد قفل و طراحی بدنه این محصول از عوامل تاثرگذار در قیمت قفل فرمان است. رونیکس به عنوان برندی پیشرو در بازار ابزار، قفل فرمان باکیفیت و بادوامی را به بازار عرضه کرده‌است.

قفل فرمان

پیچ ام دی اف

کمتر قطعه و وسیله‌ای را در جهان پیدا می‌کنید که پیچ در آن استفاده نشده باشد. ابزاری کاربردی و پرمصرف که ممکن است ظاهری ساده داشته باشد، اما در صورت کارکرد نادرست می‌تواند آسیب‌های جبران‌ناپذیری ایجاد کند. رونیکس به عنوان متنوع‌ترین برند ابزار ایران پیچ‌های مقاوم و بادوامی ساخته و به بازار عرضه کرده‌است.

other-tools
other-tool

تفنگ میخکوب دستی

تفنگ میخکوب دستی رونیکس دستگاهی است که برای کوباندن میخ در چوب و یا انواع مواد مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. میخ‌ کوب‌‌ها در انواع مختلف برقی، بادی یا دستی تولید می‌‌شوند و محل استفاده‌ هرکدام از آنها متفاوت است.

تفنگ میخکوب دستی

رنده بغل دو راهه

رنده بغل دو راهه از ابزار نجاری است که در هر کارگاهی کاربرد دارد. از این رنده برای شیار انداختن و صاف کردن سطح چوب استفاده می‌کنند. این رنده بر اساس جنس و همچنین ابعاد به انواع مختلفی تقسیم می‌شود.

رنده بغل دو راهه
other-tools
other-tools

قفل کتابی

قفل کتابی که به قفل مستطیلی هم معروف است، قفل پرمصرفی است که در انواع درها و حفاظ خانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. قفل‌های کتابی ساخت رونیکس با سیلندر تمام برنجی و بدنه‌ای سخت، انتخاب مناسبی برای کاربران است.

چاقو تیز کن

چاقو تیز کن ابزار پرکاربردی است که در هر خانه‌ای پیدا می‌شود. چاقو تیز کن رونیکس با بدنه‌ای از جنس فایبرگلاس، مناسب برای تیز کردن تیغه‌هایی از جنس استیل و روکش نچسب است.

چاقو تیز کن
other-tools

کیت ریسمان بنایی

ریسمان بنایی از ابزار پراستفاده برای معماران و بناهای سنتی، برای چیدن دیوار است. مجموعه ریسمان بنایی رونیکس تحت عنوان کد محصول RH-9901 مجموعه ای شامل 30 متر ریسمان بنایی، یک بطری 113 گرمی پودر آبی رنگ و یک تراز دستی کوچک است.

کیت ریسمان بنایی

بانک جامع قطعات رونیکس

رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین خاطر است که خریداران ابزارآلات رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود ندارند.

رونیکس سرویس
other-tools

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع ابزار عمومی، بهترین مارک ابزار عمومی، خرید ابزار عمومی و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.