pipe-cutter

قیچی لوله بر

قیچی پی وی سی بر که به قیچی لوله بر نیز معروف است، ابزاری کاربردی است که در مشاغلی همانند لوله‌کشی، برق‌کاری و مکانیکی کاربرد دارد. این ابزار مجهز به تیغه قابل تعویض از جنس فولاد ضد زنگ بوده که در شرایط آب‌وهوایی مختلف دچار آسیب نمی‌شود. این قیچی امکان برش انواع لوله پلاستیک، PVC، CPVC، PE، PEX، PPR، O.D و ... را فراهم می‌کند.
رونیکس به عنوان رهبر بازار ابزار ایران، انواع قیچی لوله بر را ساخته و به بازار عرضه کرده‌است.

راهنمای خرید قیچی لوله بر

pipe-cutter

قیچی لوله بر


چند سالی است که پیمانکاران و افراد فعال در حوزه لوله‌کشی، به جای لوله‌های فلزی و سنگین از لوله‌های پلاستیکی استفاده می‌کنند. برای بریدن این لوله، به قیچی لوله بر یا قیچی پی وی سی بر نیاز است. رونیکس به عنوان برند پیشرو در بازار ابزار ایران، قیچی لوله برهای متنوعی را ساخته و روانه بازار کرده‌است.
در هنگام خرید قیچی پی وی سی بر باید به طراحی و جنس بدنه، جنس تیغه و برند این محصول توجهی ویژه کرد.

جنس تیغه قیچی لوله بر


جنس تیغه از عوامل تاثیرگذار در انتخاب یک قیچی لوله بر است. دوام و برندگی این تیغه ارتباط مستقیمی با کیفیت محصول دارد. به عنوان مثال قیچی پی وی سی بر معمولی 42 میلی‌متر رونیکس مدل RH-3201 از یک تیغه از جنس فولاد SK-2 ضد زنگ و پرداختکاری شده با کیفیت بالا جهت برش با کیفیت و اثربخش بهره می‌برد.
این ابزار مناسب برای برش انواع پلاستیک PVC ، CPVC ، PP ، PEX ، PE ، شلنگ لاستیکی و لوله‌های چند‌لایه است.

جنس بدنه و طراحی قیچی پی وی سی بر


جنس بدنه و طراحی قیچی لوله بر باید به نحوی باشد که کاربر بتواند مدت زمان طولانی با آن کار کند. به عنوان مثال دسته قیچی لوله‌بر RH-3203 رونیکس از آلومینیوم ساخته شده که علاوه بر سبکی باعث دوام و مقاومت بالای آن می‌شود. محصول RH-3203 رونیکس به منظور افزایش اثربخشی و ایمنی بیشتر دارای قفل ایمنی است.
دستگیره ضد لغزش از جنس آلومینیوم دایکاست‌شده، طراحی‌ ارگونومیک دسته با نگهداری ایمن و کمک به ایجاد برش‌های دقیق از دیگر ویژگی‌های این محصول رونیکس است.

رونیکس برند مطمئن


توجه به برند ابزار مهمترین پارامتر برای یک خرید خوب است. رونیکس طی سال‌های فعالیت خود توانسته ابزاری باکیفیت و مقاوم تولید کند. قیچی لوله بر رونیکس تمام نیازهای کاربران را برطرف می‌کند.

ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع قیچی لوله بر، بهترین مارک قیچی لوله بر، خرید قیچی لوله بر و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.