electric-router

اورفرز رونیکس

اورفرز که به فرز نجاری هم معروف است؛ ابزاری کاربردی در صنایع چوبی است. این وسیله از یک موتور پرقدرت، دو دستگیره، پایه و یک مته تشکیل شده است. از اور فرز نجاری برای ایجاد برش‌های عمقی، زهوار، لبه‌گیری، شیارزنی و شکل‌دهی چوب‌ها در نجاری، کنده‌کاری، منبت‌کاری و معرق‌کاری استفاده می‌کنند.
در قیمت اور فرز نجاری عواملی چون قدرت موتور، طراحی بدنه و دسته‌ها، وزن، جنس مته و برند سازنده تاثیرگذار است. رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده ابزار ایران، اورفرزهای کاربردی را به بازار عرضه کرده که تمام نیاز مشتری را برآورده می‌کند.

راهنمای خرید اورفرز نجاری

Electric-Router

معیارهای انتخاب بهترین اورفرز نجاری

نجاران حرفه‌ای برای کار نیاز به ابزار دارند. ابزاری که بتواند مدت زمان طولانی و بدون وقفه کار کند و همراه آنان باشد. اورفرز از جمله ابزاری است که در هر کارگاه نجاری پیدا می‌‌شود. ابزاری برای برش‌های عمقی، لبه‌گیری، شیارزنی و ...
اما هنگام خرید فرز نجاری باید چه پارامترهایی را در نظر گرفت؟ کدام اورزفرز ارزش خرید دارد؟ در ادامه به این سوالات پاسخ می‌دهیم.

موتور عضو حیاتی اورفرز

در همه ابزار برقی، موتور نقشی تعیین کننده دارد. توان دستگاه و میزان کارایی آن، به کیفیت موتور و اجزای سازنده آن بستگی دارد. اور فرز نجاری باید موتور پرقدرتی داشته باشد تا از عهده برش چوب، ام‌دی‌اف و ... برآید.
اورفرزهای ساخت رونیکس موتوری پرقدرت دارند. موتوری حرفه‌ای و بادوام؛ با پوسته‌‌ای از جنس آلومینیوم جهت افزایش راندمان و مداومت کارایی. این موتورها توانایی ایجاد سریع‌ترین و تمیزترین برش‌ها در سخت‌ترین و متراکم‌ترین قطعات چوبی را دارند.

طراحی بدنه، برگ برند اورفرزهای رونیکس

طراحی کاربرپسند از دیگر ویژگی‌های مهم در انتخاب یک فرز چوب است. اورفرزهای رونیکس با بدنه‌ای آلومینیومی، وزن کم، دسته‌های ضدتعریق و ضدلرزش، صفحه‌ پایه پلاستیکی قابل تعویض برای محافظت از پایه و حرکت یکنواخت بر روی سطح کار، قفل‌کن کفی جهت ثابت نگه‌داشتن دستگاه در حین کار، قفل شفت برای تعویض آسان و ایمن تیغه‌ها و ... از دیگر ویژگی‌های طراحی اورفرزهای رونیکس است.

مکانیزم تنظیم عمق برش

پارامتر مهم دیگر در انتخاب فرز نجاری، قابلیت تنظیم عمق برش است. در حین کار، کاربر باید بتواند عمق برش را بر اساس نیاز خود تنظیم کند. اورفرزهای رونیکس قابلیت تنظیم برش در 3 حالت مختلف را دارا است.

دیمر و تنظیم سرعت اورفرز

اگر دنبال یک اورفرز حرفه‌ای هستید، قابلیت تنظیم سرعت و تعداد دور بر دقیقه تیغه دستگاه، یک قابلیت ضروری است. کاربر متناسب با قطعه کار و نیاز خود باید بتواند دستگاه را تنظیم کند.
اورفرزهای رونیکس دارای دیمر هستند که به وسیله آن کاربر بتواند تعداد دور موتور را متناسب با کار خود تنظیم کند.

اصالت برند، تضمین کیفیت اورفرز

هنگام خرید هر ابزاری توجه به برند سازنده امری ضروری است. رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده ابزار ایران، توانسته در مدت فعالیت خود، اعتماد مشتیران را جلب کند و ابزار باکیفیتی در اختیار آنان قرار دهد.
اورفرز نجاری رونیکس از محصولات پرفروش این برند است که تمام نیازهای کاربر را برطرف می‌کند.

ronix-mag
مجله رونیکس
با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس با خبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع اورفرز نجاری و استفاده از آن نیاز دارید؛ در مجله رونیکس نوشته شده است.