air-ratchet-wrench

جغجغه بادی

آچار جغجغه بادی یا به اختصار، جغجغه بادی، ابزاری پرکاربرد است که برای بازکردن و بستن انواع پیچ و مهره طراحی و تولید می‌شود. این دستگاه به خاطر بدنه کوچک و سبک‌وزن خود می‌تواند به محدودترین نقاط نفوذ کرده و به راحتی پیچ‌ها را باز و بسته کند. منبع تغذیه جغجغه بادی، کمپرسور باد است. نیروی مکانیکی تولیدشده توسط این ابزار، به صورت چرخشی و برای پیچاندن پیچ و مهره استفاده می‌شود.
مدل‌های مختلف جغجغه بادی رونیکس از مواد اولیه مرغوب ساخته شده‌اند. این آچارها با وزن سبک و ساختار ارگونومیک، در مقایسه با محصولات مشابه برقی و شارژی موجود در بازار، محبوبیت بیشتری دارند. انواع جغجغه بادی رونیکس برای نصب و تعمیر اگزوزها، رادیاتورها، پمپ‌های آب، پمپ سوخت، تعمیر موتورهای کوچک و سایر اتصالات کم‌حجم وکوچک بهترین انتخاب هستند.

راهنمای خرید جغجغه بادی

air-ratchet-wrench

جغجغه بادی


جغجغه بادی، سرعت بالایی دارد و در صنایع و کارگاه‌های مختلف نظیر تعمیرگاه‌ها، مکانیکی‌ها، خطوط تولید و مونتاژ و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد.
رونیکس به عنوان رهبر بازار ابزار ایران و برندی شناخته‌شده در سطح بین‌الملل، مدل‌های مختلف این محصول را با کیفیت متمایز طراحی و تولید می‌کند. اما برای انتخاب و خرید جغجغه بادی مناسب باید به دنبال چه ویژگی‌هایی باشید؟ بهترین آچار جغجغه بادی چه مشخصاتی دارد؟ با ما همراه باشید!

مکانیزم اثر


جغجغه بادی همان‌طور که از نامش پیدا است، ابزاری بادی است که با اتصال به پمپ باد، ذخیره و هدایت هوای فشرده کار می‌کند. برای خرید جغجغه بادی به فشار کاری آن توجه کنید. انواع جغجغه بادی رونیکس را می‌توانید با توجه به نوع کاربری، با فشار کاری مورد نظر انتخاب کنید.

روتور و گیبرکس


مجموعه عملکرد روتور و گیربکس موجب تولید حداکثر گشتاور مورد نظر شده و سرعت را در محدوده‌ کاری ابزار تنظیم می‌کند.
طول عمر بالای روتور و گیربکس در انواع آچار جغجغه بادی رونیکس، موجب سهولت کاربرد این ابزارها می‌شود. مدل‌های جغجغه بادی رونیکس دارای سیستم کنترل سرعت آسان در گشتاورهای مختلف هستند.

ابزارگیر حرفه‌ای


برای خرید جغجغه بادی باید به جنس و ظرفیت ابزارگیر آن نیز توجه کنید. طراحی ابزارگیرهای حرفه‌ای انواع جغجغه بادی رونیکس موجب افزایش کارایی این محصول می‌شود.

بدنه ارگونومیک و سبک‌وزن


بدنه انواع جغجغه بادی رونیکس، جهت تطابق هر چه بیشتر ابزار برای کار در فضاهای محدود و غیر قابل دسترس، کم‌حجم و سبک طراحی می‌شود. کلیدهای تعبیه‌شده در بدنه این ابزارها بادوام و کارآمد بوده و انواع جغجغه بادی رونیکس مجهز به کلید چپ‌گرد/راست‌گرد هستند.

نقش تعیین‌کننده برند در کیفیت ابزار


رونیکس به عنوان متنوع‌ترین برند بازار ابزار ایران، انواع جغجغه بادی را طراحی و تولید می‌کند. ابزارهای ساخته‌شده توسط رونیکس مطابق با معتبرترین استانداردهای جهانی ساخته شده‌ و توانسته‌اند رضایت مشتریان را جلب کنند.

air-ratchet-wrench

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره آچار جغجغه بادی، جغجغه بادی، جغجغه بادی رونیکس و استفاده از آن را نیاز دارید، می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.