other-accessories

سایر متعلقات

رونیکس به عنوان رهبر بازار ابزار ایران، علاوه بر تنوع بی‌نظیر ابزارآلات، تولیدکننده انواع متعلقات ابزار مناسب کاربری‌های مختلف است.
سایر متعلقات ابزار رونیکس شامل چسب آکواریوم، پد پولیش، شلنگ فنری، چاشنی تفنگ میخکوب، سنباده رول و... در این قسمت قرار گرفته‌اند. متعلقاتی مهم و کاربردی که توسط تیم رونیکس تولیدشده تا شما را در طیف گسترده‌ای از فعالیت‌ها یاری کند. در ادامه به سایر متعلقات رونیکس می‌پردازیم.

شلنگ فنری

شلنگ فنری قطعه‌ای پرکاربرد در کارگاه‌های صنایع چوب، مکانیکی‌ها و خطوط مونتاژ کارخانه‌ها است که به عنوان رابط منبع انرژی در ابزار بادی و... مانند میخکوب، آچار بادی، پمپ آب و... استفاده می‌شود. رونیکس تولیدکننده انواع شلنگ فنری در اندازه‌های مختلف است.

پد پولیش

برای پولیش‌کاری علاوه بر دستگاه‌های پولیش، به پد پولیش باکیفیت نیاز است تا با قرار گرفتن روی این دستگاه، عملیات پولیش‌کاری بدنه خودرو و همچنین از بین بردن و محافظت در برابر خط و خش‌ها را به درستی انجام دهد. پد پولیش رونیکس از الیاف طبیعی باکیفیت ساخته شده و از استحکام و عمر بالایی برخوردار است.

پد پولیش
other-accessories

چاشنی تفنگ میخکوب

میخ‌ها به تنهایی نمی‌توانند از تفنگ میخکوب به بیرون پرتاب شوند. چاشنی تفنگ میخکوب یکی از متعلقات تفنگ میخکوب است که به عنوان نیروی محرک میخ‌ها عمل می‌کند. سرعت چاشنی‌های تفنگ میخکوب براساس رنگ آن‌ها مشخص می‌شود. چاشنی تفنگ میخکوب رونیکس از قدرت شلیک بالایی برخوردار است و برای متصل کردن انواع سطوح بتنی و فلزی ایده‌آل است.

میخ تفنگ میخکوب

یکی دیگر از متعلقات مهم میخکوب، میخ تفنگ میخکوب است. رونیکس تولیدکننده انواع میخ تفنگ میخکوب در سایزهای مختلف است. میخ تفنگ میخکوب رونیکس از فولاد سخت‌کاری‌شده تولید شده و برای اتصال قطعات به سطوح فلزی ایده‌آل است.

other-accessories
other-accessories

ست تیغ اورفرز

تیغ اورفرز قطعه‌ای مهم در نجاری است که از تنوع بسیار زیادی برخوردار است و هرکدام از انواع آن طرح و نقش‌های متفاوتی را روی قطعه کار ایجاد کند. خرید هر کدام از انواع تیغ اور فرز نیاز به صرف هزینه دارد. ست اور فرز رونیکس ابزاری شامل انواع تیغ‌های اور فرز با بالاترین کیفیت است تا با یک‌ بار هزینه، مجموعه‌ای از پرکاربردترین انواع تیغ اورفرز را همراه خود داشته باشید.

ست تیغ اورفرز

کوپلینگ

کوپلینگ قطعه‌ای مهم با قابلیت نصب و اتصال سریع طراحی شده و برای ایجاد اتصال قوی و بدون نشتی در لوازم کمپرسور باد، پیچ گوشتی بادی، آب‌پاش بادی و... استفاده می‌شود. اگر به دنبال کوپلینگ اتصال سریع برای ابزارآلات خود هستید، رونیکس را انتخاب کنید.

کوپلینگ
other-accessories
other-accessories

سنباده رول

سنباده رول یا کاغذ سنباده ابزاری مناسب پرداخت و سنباده‌زنی دستی و ماشینی زبر تا بسیار نرم قطعات کار است. رونیکس تولیدکننده انواع سنباده رول در اندازه‌های مختلف است؛ ابزاری ایده‌آل برای برداشت رنگ، پلیسه‌گیری، تمیزکاری سطوح رنگ زده و پرداخت سطوح مختلف.

سه پایه تراز لیزری

اگر برای تراز لیزری به دنبال سه‌پایه هستید، رونیکس را انتخاب کنید. سه‌پایه تراز لیزری رونیکس با طراحی ارگونومیک، قابلیت تنظیم زاویه و ارتفاع و دو قفل برای تنظیم بهتر ارتفاع و دسترسی به بهترین زاویه، به شما در تراز بسیار دقیق محیط مورد نظر یاری می‌کند.

سه پایه تراز لیزری
other-accessories
other-accessories

بانک جامع قطعات رونیکس

رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین خاطر است که خریداران متعلقات و کلیه ابزارآلات رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود ندارند.

رونیکس سرویس
other-accessorie

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس با خبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع متعلقات ابزار و قیمت متعلقات ابزار و استفاده از آن نیاز دارید، در مجله رونیکس نوشته شده است.