heat-gun

سشوار صنعتی

سشوار صنعتی برقی یکی از انواع ابزارآلات برقی و شبیه به سشوار برقی مو است. این دستگاه، از فن و موتور ساخته شده و پس از روشن‌شدن آن، جریان هوای گرم که به‌وسیله المنت ایجاد شده است، از طریق نازل از داخل به بیرون منتقل می‌شود. از کاربردهای سشوار صنعتی می‌توان به سوزاندن رنگ، جوشکاری پلاستیک، خم‌کردن لوله‌های PVC و انحنادادن به قطعات پلاستیکی اشاره کرد.
رونیکس به عنوان برند پیشرو در صنعت ابزار ایران، انواع سشوار صنعتی را با کیفیت متمایز و تنوع بی‌نظیر طراحی و تولید می‌کند. این محصولات نیز مانند سایر ابزارآلات رونیکس، با خدمات پس از فروش منحصربه‌فرد به خریدار عرضه می‌شوند.

راهنمای خرید سشوار صنعتی رونیکس

heat-gun

سشوار صنعتی


با توجه به تنوع و مدل‌های مختلف سشوار صنعتی موجود در بازار، برای انتخاب این محصول لازم است با ویژگی‌های آن آشنا باشید تا نهایتا بتوانید گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید. در این بخش به مهم‌ترین مشخصاتی می‌پردازیم که هنگام خرید سشوار صنعتی لازم است به آن‌ها توجه کنید.

موتور قدرتمند


وجود موتور قدرتمند و بادوام در تمام ابزارآلات برقی، از اهمیت بسزایی برخوردار است. سشوار صنعتی نیز از این قاعده مستثنی نیست.
انواع سشوار رونیکس با موتور پرقدرت و حرفه‌ای ساخته شده‌اند که توان لازم برای کاربری‌های مختلف را فراهم می‌کند.

المنت سشوار صنعتی


جنس و نوع المنت سشوار صنعتی نیز از جمله عوامل تاثیرگذار بر انتخاب آن است. معمولا در انواع سشوارصنعتی از المنت‌های فلزی و سرامیکی استفاده می‌شود که هرکدام، دارای طول عمر متفاوت و ویژگی‌های خاص خود هستند.
انواع سشوار صنعتی تولیدشده توسط رونیکس، با بهترین و بادوام‌ترین المنت تولید می‌شوند. برای مثال، سشوار صنعتی رونیکس مدل 1102 دارای المنت‌های سرامیکی روکش‌شده با میکا است که طول عمر بالا و انتقال حرارت یکنواختی دارد.

طراحی بدنه ارگونومیک


یکی از ویژگی‌های بسیار مهم که باید برای انتخاب سشوار صنعتی به آن دقت کنید، طراحی ارگونومیک و وزن سبک آن است که موجب سهولت کاربرد ابزار می‌شود. فن با طراحی مهندسی‌شده نیز نقش مهمی در کیفیت عملکرد این ابزار دارد.
مدل‌های متنوع سشوار صنعتی رونیکس، با وجود فن حرفه‌ای، طراحی ارگونومیک و وزن سبک خود، استفاده از دستگاه در ساعت‌های متمادی کاری را برای شما امکان‌پذیر می‌کنند.

قابلیت تنظیم درجه حرارت


قابلیت تنظیم درجه حرارت در محدوده دمایی مورد نیاز، در انتخاب سشوار صنعتی تاثیر زیادی دارد.
رونیکس در طراحی انواع سشوار صنعتی خود توجه ویژه‌ای به این قابلیت معطوف کرده است. به‌عنوان مثال، در سشوار صنعتی رونیکس مدل 1101، تنظیم درجه حرارت در 9 حالت مختلف از 50 تا 600 درجه‌ سانتی‌گراد با کمک دیمر دستگاه امکان‌پذیر است.

قابلیت تنظیم جریان هوای خروجی


قابلیت تنظیم جریان هوای خروجی در دماهای مختلف نیز از قابلیت‌های مهم یک سشوار صنعتی حرفه‌ای است. در مدل‌های مختلف سشوار صنعتی رونیکس، کلیدهای چند حالته تنظیم جریان هوا به این منظور تعبیه شده‌است.

سیستم محافظ اضافه بار


سیستم محافظ اضافه بار سشوار صنعتی، با قطع جریان برق و خاموش‌کردن المنت در هنگام داغی بیش از حد و عدم اجازه‌ برقراری جریان تا بازگشت دما به حد مجاز، از آسیب به کاربر و دستگاه جلوگیری می‌کند. این سیستم در مدل‌های مختلف سشوار رونیکس گنجانده شده‌است.

تنوع نازل


وجود انواع نازل با کاربری‌های مختلف برای سشوار صنعتی ضروری است.
رونیکس در تولید انواع سشوار صنعتی خود به این موضوع توجه ویژه‌ای دارد. برای مثال، در سشوار صنعتی مدل 1101 رونیکس، پنج عدد نازل برای انجام کارهای مختلف مانند بسته‌بندی‌های کوچک، کار با رزین اپوکسی، چسباندن لوله‌های کوچک، صنایع دستی، تعمیرات تلفن همراه، تعمیر لوازم الکترونیکی و زدودن رنگ‌ها ارائه می‌شود.

نقش برند در کیفیت ابزار / بانک جامع قطعات رونیکس


رونیکس به عنوان رهبر بازار ابزار در ایران، انواع سشوار صنعتی را با بالاترین کیفیت و تنوع تولید و روانه بازار کرده است. کارایی سشوار رونیکس، هم‌رده با سوپربرندهای جهانی بوده و توانسته رضایت طیف گسترده مشتریان این ابزار را جلب کند.
رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین دلیل، خریداران مدل‌های متنوع سشوار صنعتی رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود را ندارند.

ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره سشوار صنعتی، قیمت سشوار صنعتی، سشوار صنعتی رونیکس و استفاده از آن را نیاز دارید، می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.