socket-wrench-accessories

متعلقات بکس

بکس و متعلقات آن، از مهم‌ترین ابزارآلات مورد نیاز در مصارف عمومی، صنایع مکانیک، تعمیرات خودرو، موتور سیکلت و ... هستند. متعلقات بکس مانند انواع دسته و سری، توسط برندهای مختلفی تولید شده و به بازار ابزار عرضه می‌شوند.
رونیکس نیز به‌عنوان رهبر بازار ابزار ایران، انواع متعلقات بکس را طراحی و تولید می‌کند. هنگام خرید متعلقات بکس باید به ویژگی‌هایی نظیر، جنس، ابعاد و کیفیت ساخت این قطعات توجه کنید تا نهایتا از میان محصولات متنوع موجود در بازار ابزار بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

socket-wrench-accessories

دسته بکس جغجغه‌ای

برای دسته بکس جغجغه‌ای از سری‌های بکس قابل تعویض در اندازه‌های مختلف، به منظور بازکردن و بستن پیچ و مهره‌های بکس استفاده می‌شود. مدل‌های متنوع دسته بکس رونیکس، مجهز به دکمه خلاص‌‌کن برروی درایو هستند تا تعویض سوکت‌‌ها آسان‌تر شود.

دسته بکس جغجغه‌ای

دسته کمکی

دسته کمکی یا رابط بکس از متعلقات مهمی است که به‌شکل یک میله فلزی کوتاه یا بلند ساخته می‌شود. معمولا یک سر این میله نری و سر دیگر، مادگی است. از دسته کمکی بکس برای بلندکردن و کمک به کاربر برای دسترسی بهتر به اتصالات عمیق استفاده می‌شود. یک سر این رابط به دسته وصل شده و سر دیگر به سری بکس متصل می‌شود. دسته کمکی معمولا با طول 300-50 میلی‌متر ساخته می‌شود.
انواع دسته کمکی رونیکس با درایوهای مقاوم به ضربه و ماشین‌کاری شده با دقت بالا روانه بازار ابزار ایران می‌شوند.

دسته کمکی
socket-wrench-accessories
socket-wrench-accessories

دسته بکس کشویی

دسته بکس کشویی، یک میله فلزی است که یک سر نری در وسط آن قرار گرفته است. این سر نری قابلیت حرکت در طول میله را دارد تا کاربر بتواند آن را در هر قسمت از میله که می‌خواهد نگه دارد و از آن استفاده کند. یکی از مهم‌ترین مزایای دسته کشویی این است که با توجه به محل قرارگیری سر نری روی میله، می‌توانید از آن با یک دست یا هر دو دست برای اعمال نیرو برروی مهره استفاده کنید.
انواع دسته بکس کشویی رونیکس، از مواد باکیفیت و سخت‌کاری‌شده ساخته می‌شوند که موجب دوام بالا و عملکرد هر چه بهتر آن‌ها می‌شود.

بکس کشویی

دسته بکس هندلی

دسته بکس هندلی شبیه هندل ماشین‌های قدیمی است و طراحی ارگونومیک آن موجب سهولت کاربری این قطعه می‌شود. جنس بدنه دسته بکس هندلی، فلزی است و قسمت دست‌گیر آن آج دار بوده و یا به‌وسیله روکش لاستیکی یا پلی‌مری پوشانده می‌شود. دسته بکس هندلی رونیکس، بهترین انتخاب برای بازکردن و بستن انواع پیچ و مهره با سرعت و دقت بالا است.

بکس هندلی
socket-wrench-accessories

محصولات دسته بکس هندلی

socket-wrench-accessories

بکس شیروانی

پیچ‌ شیروانی انتهایی مته‌ای‌شکل دارد و از آن برای اتصال صفحات فلزی مانند ورق‌های شیروانی، ایرانیت‌های فلزی و ... استفاده می‌شود. برای بستن این پیچ‌ها باید از سوکت بکس شیروانی استفاده کنید که با واسطه به ابزاری مانند بکس و پیچ گوشتی متصل می‌شود. رونیکس در طراحی این محصول نیز نهایت دقت و کیفیت را به کار برده است.
به‌عنوان مثال، بکس 3/8 اینچ رونیکس مدل RH-2699 از فولاد کروم وانادیوم با روکش فسفاته مشکی ساخته شده و برای نگه‌داری محکم‌تر پیچ‌ها خاصیت آهن‌ربایی دارد.

بکس شیروانی

محصولات بکس شیروانی

socket-wrench-accessories

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره دسته بکس، دسته بکس جغجغه‌ای، بکس شیروانی، قیمت متعلقات بکس، متعلقات بکس رونیکس و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.