brad-naile

میخکوب بادی رونیکس

در صنایع مختلف از قبیل صنایع چوب، کارگاه‌های نجاری، کابینت‌سازی و مبلمان‌سازی، تعداد اتصال‌‌هایی که به وسیله میخ ایجاد می‌شود، به اندازه‌ای زیاد است که نمی‌توان از چکش برای ضربه‌زدن به آن‌‌ها استفاده کرد. وقت آن رسیده که از روش‌های سنتی فاصله بگیرید؛ سرعت و دقت را جایگزین روش‌های قدیمی کنید و به فکر خرید میخکوب بادی باشید.
مدل‌های مختلف میخکوب بادی رونیکس، از قدرتمندترین و بی‌رقیب‌ترین انواع این محصول در بازار ابزار ایران و جهان هستند. این ابزارها با بالاترین کیفیت و متناسب با نیازهای کاربران حرفه‌ای تولید شده‌اند.

ویدئو محصولات

راهنمای خرید میخکوب بادی رونیکس

brad-nailer

میخکوب بادی


انواع میخ کوب براساس منبع تغذیه به انواع بادی، برقی و شارژی تقسیم‌بندی می‌شوند. مهم‌ترین و پرمصرف‌ترین آن‌ها میخکوب‌ بادی و تفنگ‌میخ کوب هستند که با چاشنی کار می‌کنند. بعضی از مدل‌های میخکوب بادی برای کارهای سنگین و پرفشار مناسب هستند و سایر انواع، برای کارهای سبک‌تر طراحی شده‌اند.
رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین برند بازار ابزار ایران و برندی معتبر در سطح بین‌الملل، مدل‌های متنوع میخکوب بادی را به فراخور نیاز مشتریان تولید کرده و به بازار عرضه می‌کند. هنگام خرید این ابزار بادی باید به ویژگی‌هایی مانند طراحی بدنه، تیغ پیستون، ابعاد میخ‌های مورد استفاده و ... توجه کنید تا نهایتا با وجود محصولات مشابه در بازار ابزار بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

طراحی ارگونومیک بدنه


طراحی ارگونومیک بدنه و وزن سبک آن، همراه با جنس مقاوم و در عین حال سبک، موجب سهولت کاربری میخکوب بادی می‌شود.
انواع میخکوب بادی رونیکس دارای بدنه ارگونومیک، ابعادجمع‌ وجور و روکش ضد لغزش هستند که از خستگی کاربر در حین ساعات طولانی‌ کاری جلوگیری می‌کنند. اگزوز میخکوب‌های بادی رونیکس دارای طراحی مهندسی بوده تا هوا در زاویه‌ای دور از کاربر و بی‌صدا خارج ‌شود.

ابعاد میخ‌های مورد استفاده در میخکوب بادی


میخکوب‌های بادی بر اساس مشخصات و ابعاد میخ در انواع مختلفی تولید می‌شوند. رونیکس با هدف برطرف‌کردن نیازهای کاربران، انواع میخکوب بادی گیج 16، گیج 18 و ... را با کیفیت برتر تولید می‌کند.


 

خشاب حرفه‌ای


جنس خشاب و مقاومت آن به خوردگی، ظرفیت نگه‌داری میخ در خشاب و ضربه‌گیر لاستیکی تاثیر بسزایی در کاربرد میخکوب بادی دارد.
رونیکس با توجه به این موضوع، از بهترین انواع خشاب در میخکوب‌های بادی ساخت خود استفاده می‌کند.

سیلندر مستحکم، بدون نیاز به روغن‌کاری مکرر


جنس و ویژگی‌های سیلندر نیز نقش مهمی در انتخاب میخکوب بادی دارد. سیلندرهای مورد استفاده در میخکوب‌های بادی رونیکس، از جنس بهترین مواد اولیه ساخته شده‌اند؛ دارای طراحی منحصربه‌فرد رونیکس هستند و بعد از هر یک میلیون بار میخ‌کاری نیاز به روغن‌کاری پیدا می‌کنند. در نتیجه، قطعات داخلی میخکوب دیرتر مستهلک شده و عمر مفید دستگاه افزایش می‌یابد.

ضامن قفل پیشانی و سیستم ایمنی


یکی دیگر از قابلیت‌های انواع میخکوب بادی، وجود ضامن قفل پیشانی و سیستم ایمنی است.
قفل پیشانی در مدل‌های مختلف میخکوب‌ بادی رونیکس در بخش پیشانی ابزار تعبیه شده است. این قفل در صورت گیرکردن میخ در پیشانی، با مکانیزم دسترسی در کمترین زمان ممکن، برای بازکردن میخکوب و رفع گرفتگی بدون نیاز به آچار عمل می‌کند. ضامن با کلید شلیک میخ مرتبط بوده و با قفل آن، از کاربر در مقابل صدمات احتمالی حاصل از شلیک ناگهانی میخ محافظت می‌کند.

طراحی کلید


طراحی کلید نیز نقش مهمی در سهولت کاربرد میخکوب بادی دارد. در مدل‎‌های میخ کوب بادی رونیکس، کلید ماشه‌ای با قابلیت تنظیم عمق کوبش و شلیک رگباری و تکی تعبیه شده است.

نقش تعیین‌کننده برند در کیفیت ابزار


رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین برند بازار ابزار ایران، انواع دستگاه میخ کوب بادی را طراحی و تولید می‌کند. این ابزارهای بادی مطابق با معتبرترین استانداردهای جهانی ساخته شده‌اند تا پاسخگوی نیازهای شما باشند.

بانک جامع قطعات رونیکس


رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین دلیل، خریداران میخکوب بادی رونیکس و سایر ابزارآلات این برند، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود را ندارند.

brad-nailer

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره بهترین میخکوب بادی، انواع میخ کوب بادی رونیکس، میخکوب بادی جیت و استفاده از آن را نیاز دارید، می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.