چسب

چسب ماده‌ای برای اتصال بین دو قطعه است. چسب‌ها نسبت به دیگر روش‌های اتصال، کاربردهای گسترده‌تری دارد. چسب‌ها در انواع مختلفی تولید می‌شود؛ چسب فوری 3-2-1، چسب آکواریوم، چسب حرارتی، چسب سیلیکون و حتی چسب نواری تنها نمونه کوچکی از انواع چسب هستند.
اگر قصد خرید چسب را دارید، رونیکس را انتخاب کنید. رونیکس تولیدکننده انواع چسب 3-2-1 و چسب آکواریوم برای ایجاد اتصالات بین مواد مختلف است.

glue

چسب فوری (3-2-1)

رونیکس تولیدکننده انواع چسب فوری با چسبندگی و دوام عالی با سرعت خشک شدن بسیار بالا است؛ ابزاری ایده‌آل در صنایع پلاستیک، چوب و MDF، شیشه، کاغذ، مقوا، چرم، سنگ، فلز و... که همراه شما در کاربری‌های موردنیاز خواهد بود.

چسب فوری (3-2-1)

چسب آکواریوم

چسب آکواریوم رونیکس محصولی ایده‌آل برای چسباندن انواع آلومینیوم، استیل، کاشی، سرامیک و PVC است. محصولی با مقاومت شیمیایی بالا نسبت به اغلب مواد شیمیایی، حلال‌ها و سوخت‌ها و مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت و عوامل محیطی و چسبندگی و دوام عالی.

چسب آکواریوم
glue
glue

رونیکس سرویس

رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین خاطر است که خریداران کلیه ابزارآلات رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود ندارند.

رونیکس سرویس
glue

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس با خبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع چسب و قیمت چسب و استفاده از آن نیاز دارید، در مجله رونیکس نوشته شده است.