modular-crimping-tool

انبر سوکت زن

انبر سوکت زن یک ابزار کاربردی است. از این انبر برای مهیا کردن سیم‌های تلفن و شبکه استفاده می‌کنند. معمولا انبرهای سوکت زن، ابزاری چند کاره هستند و می‌توانند نیازهای متفاوت کاربر را برطرف کنند.
رونیکس به عنوان متنوع‌ترین برند ابزار ایران، انبرهای سوکت زن مختلفی را وارد بازار ابزار کرده‌است. در هنگام خرید انبر سوکت زن باید به کارایی دستگاه، جنس بدنه، ظرفیت کار و همچنین طراحی آن توجهی ویژه کرد.

راهنمای خرید انبر سوکت زن

modular-crimping-tool

جنس تیغه و بدنه انبر سوکت زن


هنگام خرید انبر سوکت زن باید به چند عامل توجهی ویزه کرد. مهمترین عامل جنس تیغه و بدنه این محصول است. کیفیت تیغه و همچنین دوام بدنه این محصول، نقشی تعیین کننده در کیفیت و کارایی آن دارد.
به عنوان مثال جنس بدنه محصول RH-1830 از استیل A3 با روکش اکسید سیاه است که دوام و کارایی بالایی در اختیار کاربر قرار می‌دهد. تیغه‌های برشی بسیار تیز RH-1831 از جنس فولاد SK5 به منظور ایجاد برش های سریع و موثر است. این محصول دارای قالب و فک‌های بسیار دقیق است که به شکل مساوی، تمامی پین‌های سوکت را پرس می‌کند. همچنین دسته PVC این محصول ضد لغزش و ضد تعریق است تا اپراتور مدت زمان بیشتری بتواند با این محصول کار کند.

ظرفیت کاربری انبر سوکت زن


عامل مهم دیگر در انتخاب انبر سوکت زن ظرفیت کاربری محصول است. یعنی این ابزار چه نوع کابل‌هایی را می‌تواند آماده کند.
به عنوان مثال دامنه پرس سوکت این محصول 4/6/8سیم(RJ11/RJ12/RJ45)، ظرفیت لخت کردن کابل این ابزار کابل‌هایUTP/STP و ظرفیت لخت کردن کابل آن کابل‌هایCat 5e/6 است.

رونیکس برند مطمئن


توجه به برند ابزار مهمترین پارامتر برای یک خرید خوب است. رونیکس طی سال‌های فعالیت خود توانسته ابزاری باکیفیت و مقاوم تولید کند. قیچی لوله بر رونیکس تمام نیازهای کاربران را برطرف می‌کند.

ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع انبر سوکت زن، بهترین مارک انبر سوکت زن، خرید انبر سوکت زن و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.