air-screwdriver

پیچ گوشتی بادی

انرژی مورد نیاز برای کار با پیچ گوشتی بادی از طریق پمپ باد تامین می‌شود. پیچ بند بادی مجهز به موتور قدرتمندی است که گشتاور و قدرت بالایی را تولید می‌کند. از این ابزار بادی برای بازکردن و بستن پیچ و مهره‌های مختلف و حتی پیچ‌های سفت یا زنگ‌زده در مصارف کارگاهی و صنعتی استفاده می‌شود.
رونیکس به‌عنوان رهبر بازار ابزار ایران، انواع پیچ گوشتی بادی را با کیفیت بی‌نظیر و طول عمر بالا تولید و روانه بازار ابزار ایران می‌کند.

راهنمای خرید پیچ گوشتی بادی

air-screwdriver

پیچ گوشتی بادی


اگر در کارگاه خود کمپرسور باد دارید، حتما به فکر خرید یک پیچ گوشتی بادی خوب هم باشید. پیچ گوشتی بادی در خط تولید کارخانه‌های بزرگ، تعمیر و نگهداری اتوبوس‌ها و کامیون‌ها، کارگاه‌های نجاری، مکانیکی‌ها و ... عملکرد مناسبی را از خود نشان می‌دهد.
رونیکس به‌عنوان برند پیشرو در صنعت ابزار ایران، انواع پیچ گوشتی بادی را با وزن سبک و عملکرد عالی طراحی و تولید می‌کند. برای خرید پیچ گوشتی بادی لازم است به مشخصات خاصی بیشتر توجه کنید. در این بخش، این مشخصات بررسی می‌شود.

موتور کم‌صدا و بدون لرزش


موتور به‌عنوان قلب تپنده هر ابزار، باید از دوام، کارایی و عملکرد مناسب برخوردار باشد تا راحت‌تر بتوانید با ابزار خود کار کنید. پیچ گوشتی بادی نیز از این قاعده مستثنی نیست.
انواع پیچ گوشتی بادی رونیکس دارای موتور کم‌صدا و بدون لرزش، با گشتاور بالا و قدرت کافی جهت بستن و بازکردن پیچ هستند.

طراحی بدنه


ابعاد کوچک و طراحی ارگونومیک پیچ گوشتی بادی، استفاده آسان از این ابزار را در مکان‌های تنگ و باریک امکان‌پذیر می‌کند. دسته تفنگی‌شکل پیچ گوشتی بادی نیز موجب افزایش تسلط کاربر و سهولت استفاده از این ابزار در طول ساعات متمادی کاری می‌شود.
در انواع پیچ گوشتی بادی رونیکس، به طراحی و ساخت بدنه توجه ویژه‌ای معطوف شده تا محصولی که تحویل خریدار می‌شود، از کیفیت و کارایی فوق‌العاده‌ای برخوردار باشد.

سایر مشخصات ابزار


کلید حرفه‌ای ضد غبار، ظرفیت سایز پیچ استاندارد، سایز سری‌ها، فشار کاری و ... از جمله مواردی هستند که لازم است هنگام خرید این ابزار، بسته به نوع کاربری مورد نظر خود به آن‌ها توجه کنید.
انواع پیچ گوشتی بادی رونیکس دارای اجزا و قطعاتی با طول عمر فوق‌العاده بالا و عملکرد بی‌نظیر هستند.

نقش تعیین‌کننده برند در کیفیت ابزار


رونیکس به‌عنوان متنوع‌ترین برند بازار ابزار ایران، مدل‌های مختلف پیچ گوشتی بادی را طراحی و تولید می‌کند. پیچگوشتی‌های بادی ساخته‌شده توسط رونیکس مطابق با معتبرترین استانداردهای جهانی ساخته شده‌ و توانسته‌اند رضایت مشتریان را جلب کنند.

air-screwdriver

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره پیچ گوشتی بادی، پیچ بند بادی، قیمت پیچ گوشتی بادی، پیچ گوشتی بادی رونیکس و استفاده از آن را نیاز دارید، می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.